| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| MAN TGA 5STAR https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=149 |
Strona 2 z 2 |
| Autor: | r [ 23 mar 2007, 12:41 ] |
| Tytuł: | |
41.660 ![]() ![]() ![]() za: http://www.lkw-infos.eu |
|
| Autor: | r [ 28 mar 2007, 20:14 ] |
| Tytuł: | |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() za: http://www.lkw-infos.eu |
|
| Autor: | P_Adams [ 15 sie 2007, 20:07 ] |
| Tytuł: | |
Piękny MAN. Zwłaszcza z kabiną XXL. Tam to jest dopiero konkretne "mieszkanie". Dodatkowo to wyposażenie w wersji 5Star - marzenie... |
|
| Autor: | ostry_zabrze [ 29 maja 2009, 23:03 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGA 5STAR |
Sorry za odkop |
|
| Autor: | mateuszsl [ 06 cze 2009, 23:14 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGA 5STAR |
Prawdopodobnie aż do końca produkcji TGA, więc do września 2007 roku... ale nie dał bym za to głowy sobie uciąć...chociaż teściową tak |
|
| Autor: | Czyzu [ 02 paź 2009, 20:56 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGA 5STAR |
5 Star x2 ![]()
|
|
| Autor: | Daniel_Vos [ 03 paź 2009, 13:13 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGA 5STAR |
Oba na moich blachach, ale firma (Janiszek) mieści się w Dęblinie. Cała flota liczy chyba ok. 30 zestawów jeśli się nie myle, z czego większość to 5Star'y. |
|
| Autor: | marada1231 [ 04 lis 2009, 22:44 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGA 5STAR |
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 02ff0.html znalazłem na allegro:D |
|
| Strona 2 z 2 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|