| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| PraPradziadkowie R-ki https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=1302 |
Strona 2 z 2 |
| Autor: | łukasz [ 28 sie 2006, 17:29 ] |
| Tytuł: | |
To ja dam fotkę z wnętrza starej,dobrej 142... zródło:mój dysk |
|
| Autor: | Martin [ 10 mar 2007, 16:50 ] |
| Tytuł: | |
![]() © Forum V8power.nl |
|
| Autor: | scania143m [ 26 kwie 2009, 9:58 ] |
| Tytuł: | Re: PraPradziadkowie R-ki |
lukasz a ręczny kto zaciągnie |
|
| Autor: | FLYP [ 12 cze 2009, 10:20 ] |
| Tytuł: | Re: PraPradziadkowie R-ki |
Znalazłem ciekawą stronę: http://toolkitstatic.scania.com/millenn ... index.html |
|
| Autor: | kkabumm [ 13 cze 2009, 22:57 ] |
| Tytuł: | Re: PraPradziadkowie R-ki |
O kierowcach którzy mają 40 i więcej lat można powiedzieć że to są prawdziwi szoferzy naprawdę wielki szacunek za to jakimi kiedyś musieli jeździć wozami teraz rzadko kto już jeździ Starem, jelczem Scania 141, Volvem F8 czy innymi "zabytkami" |
|
| Strona 2 z 2 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|