| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Samochód do czyszczenia kanalizacji https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=12717 |
Strona 2 z 2 |
| Autor: | bktransport [ 12 sie 2011, 18:37 ] |
| Tytuł: | Re: Samochód do czyszczenia kanalizacji |
Witam, czy ktoś może mi poradzić jakiego typu wuko kupić? Jestem zielony w tym temacie. Na oko widać że jedne są z rurą na wysięgniku a jedne nie... Dziękuję za odpowiedź. |
|
| Autor: | DamLen [ 08 lut 2014, 18:41 ] |
| Tytuł: | Re: Samochód do czyszczenia kanalizacji |
Ciekawe Eurocargo dla Wodociągów Krakowskich. Zabudowa PS Szczęśniak.
|
|
| Autor: | Luka [ 08 lut 2014, 19:52 ] |
| Tytuł: | Re: Samochód do czyszczenia kanalizacji |
Jak już jesteśmy w temacie, to jakiś czas MPWiK w Jaworznie kupił coś takiego: http://www.mpwik.jaworzno.pl/index.php? ... Itemid=108 |
|
| Autor: | Leszek [ 10 lut 2014, 11:10 ] |
| Tytuł: | Re: Samochód do czyszczenia kanalizacji |
Cytuj: Ciekawe Eurocargo dla Wodociągów Krakowskich. Zabudowa PS Szczęśniak.
Troche zmodyfikowali swojego "pożarnika" i tyle. Żadna rewelacja.
|
|
| Autor: | arturbal [ 17 lis 2014, 22:51 ] |
| Tytuł: | Re: Samochód do czyszczenia kanalizacji |
Witam, koledzy chce kupić wuko głównie do Przepychania kanalizacji na wioskach. Nie wiem czy kupić busa, trxyosiowke czy dwuosobowy? Doradźcie coś. |
|
| Strona 2 z 2 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|