| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [Scania, 4] Problem z odpaleniem https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=12120 |
Strona 2 z 2 |
| Autor: | mateuszz-m1 [ 25 gru 2007, 11:02 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: Z lewej strony silnika, pod kolektorem ssącym masz listwę a na końcu jest odpowietrznik. Pompuj ręczną pompką i odpowietrzaj układ odkręcając odpowietrznik.
Dzięki za wszystko się już wyjaśniło |
|
| Autor: | DOMYNYK [ 27 gru 2007, 11:09 ] |
| Tytuł: | |
sprawdz filtry moga byc zabite lub nie szczelne na uszczelce] |
|
| Strona 2 z 2 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|