| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| ul.Przemysłowa (diorama) https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=11247 |
Strona 2 z 4 |
| Autor: | Bodzi92 [ 04 maja 2009, 17:10 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Bardzo klimatyczna diorama Pozdrawiam. |
|
| Autor: | igoR84 [ 04 maja 2009, 18:40 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Jak to ogladalem to mnie zamurowalo. Dla mnie REWELACJA! |
|
| Autor: | glaca [ 04 maja 2009, 19:55 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Trochę się gryzą te dwie TATRY ale TO SE NE WRATI. |
|
| Autor: | DawidFifi [ 04 maja 2009, 21:12 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
a ja mam takie pytanie.Jaki wyniósł koszt budowy takiej makiety? oraz ile czasu to zajęło? pozdrawiam |
|
| Autor: | szifo30 [ 05 maja 2009, 17:38 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Cytuj: a ja mam takie pytanie.Jaki wyniósł koszt budowy takiej makiety? oraz ile czasu to zajęło?
Niewiem ale to nie są duże koszty .pozdrawiam Wszystko się toczyło ze 3 lata ale samo złożenie wszystkiego na płyty zajeło mi 2 miesiące. |
|
| Autor: | szifo30 [ 24 maja 2009, 14:51 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Oszczędności ogrodnik wleje do ciągnika. ![]() ![]()
|
|
| Autor: | szifo30 [ 24 maja 2009, 14:58 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
I zabawy w piaskownicy ![]() ![]()
|
|
| Autor: | DAF Mustang [ 25 maja 2009, 16:37 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Piękna makiet naprawde i tak realistycznie wykonczona. No rewelacyjny wyglad. gratuluje!!! |
|
| Autor: | <WoJtAs> [ 29 maja 2009, 16:55 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Widzę że w piaskownicy same cuda Pozdrawiam |
|
| Autor: | glaca [ 29 maja 2009, 22:16 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Dobra może spłaszczyłem post ale to było na goraco i nie znalazłem słów.Parę razy wchodziłem na tą stronkę i muszę powiedziec że ciągle nie znajduję.Pomijając stronę techniczną-wykonanie, najwyższe słowa uznania dla młodego człowieka który oddał klimat czegoś czego nie doświadczył w jak najbardziej realistycznym stopniu.Po prostu mnie rozplandeczył. |
|
| Autor: | Mariuszz [ 04 cze 2009, 16:48 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Właśnie dziś wpadł mi w ręce nowy TRAILER magazine i mógłbym przysiąc, że jest w nim opisana twoja makieta |
|
| Autor: | Bodzi92 [ 04 cze 2009, 20:13 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Cytuj: Właśnie dziś wpadł mi w ręce nowy TRAILER magazine i mógłbym przysiąc, że jest w nim opisana twoja makieta
Zgadza się Pozdrawiam. |
|
| Autor: | szifo30 [ 04 cze 2009, 21:13 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Dzzieki za gratulacje Jest to naprawde wielka przyjemność zobaczyć swoje prace w gazecie. |
|
| Autor: | szifo30 [ 11 cze 2009, 13:21 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Na przemysłowej PKS przejął baze po Transbudzie ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
| Autor: | szifo30 [ 11 cze 2009, 13:30 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
![]() ![]()
|
|
| Autor: | <WoJtAs> [ 11 cze 2009, 13:42 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Makieta wspaniała w każdym szczególe Ps.Z czego są te płyty na bazie PKS ? Pozdrawiam |
|
| Autor: | Czyzu [ 11 cze 2009, 13:49 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Świetna makieta i świetne PKS'y. Całość bardzo Mi się podoba . Fotki również ekstra. Bardzo ładnie Ps:Piotrek gratuluje opisania makiety w Trailerze Pozdrawiam! |
|
| Autor: | Bodzi92 [ 11 cze 2009, 14:25 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Baza PKS jest oszołamiająca Pozdrawiam. |
|
| Autor: | behemoth [ 21 cze 2009, 12:55 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Witam |
|
| Strona 2 z 4 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|