| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| STAR 266 Pożarniczy https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=11093 |
Strona 2 z 2 |
| Autor: | Bono29 [ 11 lut 2008, 15:43 ] |
| Tytuł: | Re: STAR 266 Pożarniczy |
Fotka Star(treka) 266 w wersji pożarniczej wykonana przeze mnie w Bednarach http://zapodaj.net/40598098.jpg.html fota robiona na szybko także proszę się na mnie nie wyżywać jeśli się nie podoba |
|
| Autor: | arkadiusz tasior [ 14 kwie 2008, 18:08 ] |
| Tytuł: | Re: STAR 266 Pożarniczy |
To jest STAR 266 Z kabiną wagonową,samochód jest po karosacji w firmie ISS Wawrzaszek albo Bonex, trudno ocenić , musiałbym zobaczyć fotki nadwozia.Pozdrawiam |
|
| Autor: | Siedemsetter [ 01 maja 2008, 21:18 ] |
| Tytuł: | Re: STAR 266 Pożarniczy |
Arku, mógłbyś wstawić zdjęcia Stara z Pniówka? i czy w Pielgrzymowicach jest Star 266 czy 244? kiedyś w JRG w Żorach był Star 266, który służył jako samochód ratownictwa technicznego, miał na wyposażeniu nawet żuraw (co prawda jedynie 1,5 tony ale był |
|
| Autor: | arkadiusz tasior [ 02 maja 2008, 9:39 ] |
| Tytuł: | Re: STAR 266 Pożarniczy |
w Pielgrzymowicach owszem jest STAR 266 Z kabiną załogową wydłużana a z KWK Pniówek postaram się jak najszybciej dodać fotki.Pozdrawiam |
|
| Autor: | karakan [ 31 gru 2009, 16:38 ] |
| Tytuł: | Re: STAR 266 Pożarniczy |
Cytuj: Arku, mógłbyś wstawić zdjęcia Stara z Pniówka? i czy w Pielgrzymowicach jest Star 266 czy 244?
zgory sorry za odkop, znalazłem tą fotke 266 z Żor:kiedyś w JRG w Żorach był Star 266, który służył jako samochód ratownictwa technicznego, miał na wyposażeniu nawet żuraw (co prawda jedynie 1,5 tony ale był ![]() ten pojazd służy w JRG JastrzębieZdrój ![]() ![]()
|
|
| Autor: | ptpiotrek [ 17 lut 2010, 13:06 ] |
| Tytuł: | Re: STAR 266 Pożarniczy |
Witam . Moze ktoś z was orientuje sie jak jest z mocowaniem Kabin od 200 a 266 .. Dokłądnie chodzi mi o założenie kabiny ze Stara 200 do Stara 266 i pytanie czy trzeba przespawywac uchwyty(poduszki) - czy rozstaw mocowań jest taki sam ??? No chyba ze ktoś posiada kabine star 266 do sprzedania w okolicach Malopolski prosze o info .. |
|
| Strona 2 z 2 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|