Strona 10 z 23 [ Posty: 457 ] Przejdź na stronę Poprzednia 18 9 10 11 1223 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 12 cze 2006, 16:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3146
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

A ja właśnie idę zainstalować do samochodu Midland 1001Z ;-) + Antena Midland.... całośc 260 zł... 73 !

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Tytuł:
Post Wysłano: 12 cze 2006, 17:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 15:10
Posty: 157
GG: 0

długo mnie tu nie było ale powiem tak:
z tego co wiem, wszystkie nowości elektroniczne, oraz produkcja high tech prowadzona jest w Japonii.
nie uniden produkuje na podzespołach presidenta bo to uniden był pierwszy, sprzedając prawa do produkcji pod nazwą "harry" presidentowi.
ALAN48? proszę bardzo ale bez tego + na końcu...
chciałeś jak największy zasięg? proszę bardzo, będziesz miał ale co z tego że Ciebie będą słyszeli w szczecinie, skoro ty ich już nie?


Tytuł:
Post Wysłano: 12 cze 2006, 19:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

Tydzień temu przysłali mi mojego alana i jak na razie się sprawdza z tym że antena stoi za mną w pokoju bo nie mam jak jej założyć (nie wejde raczej na dach czteropiętrowego bloku). Ale jak na antenke trzymaną w pokoju jestem zadowolony. A co do zasięgu na kierunek szczecin to robiłem próbe i wystawiałem antene na balkon i słyszałem co się dzieje w szczecinie z tym że nie za dobrze bo antenka leżała na ziemi. Ale jak zostanie założona na dach to będzie świetnie. :wink:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lip 2006, 14:50

No a sięgasz do Koszalina to mozemy kiedys pogadać bo w domku mam taką byczą antene ok 5m abo 3m nie pamiętam zamontowana na dachu


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lip 2006, 19:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

Cytuj:
no a sięgasz do koszalina to mozemy kiedys pogadać bo w domku mam taka byczą antene ok 5m abo 3m nie pamiętam zamontowana na dachy
Na razie do autostrady kołbaskowo- szczecin ale to jeszcze nie koniec tak łatwo się nie poddam :mrgreen:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Tytuł:
Post Wysłano: 13 lip 2006, 11:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lip 2006, 10:56
Posty: 84
Lokalizacja: Koszalin

Grzechu Wiesz gdzie jest koszalin
Bo ja mieszkam w karline przed koszalinem

_________________
Warstat:
Iveco TurboStar II- 5%
Tank Trailer-0%
Scania 14G 580 V8 8x4 "Finn Hansen"-1%


Tytuł:
Post Wysłano: 13 lip 2006, 11:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

Cytuj:
Grzechu Wiesz gdzie jest koszalin
Bo ja mieszkam w karline przed koszalinem
Wiem ale jak coś chcesz to wal na gg 9829197 nie będziemy tematu zaśmiecać :wink:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Tytuł:
Post Wysłano: 23 lip 2006, 15:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2006, 20:24
Posty: 61
Lokalizacja: Lipki Wilekie k/Gorzów Wielkopolski.

Panie i Panowie, jestem posiadaczem Cb radii ALAN 78D oraz ALAN 199A. Ostatnio nabrałem ochoty na zaadaptowanie ALAN-a 78-ego do uzytku, co prawda radio jest wyciagnięte z ciężarówki, która sprowadzilismy z Niemiec ale jest przestawione na "0" ale jakoś nie miałem ochoty sie nigdy do niego zabrać bo nie wiem co te radio może zaoferować.

Raz podczas "wypadu" miał je w użytku znajomy i gadając z nim bardzo słabo go slyszałem (może źle zestrojona antena choć byla ona strojona juz ale z innym radiem :roll: )

Może mi coś powiecie wiecej o tym radiu, bo aktualnie uzytkuje jak juz kiedyś napiasłem ALAN-a 199A i jest on dla mnie za mało atrakcyjnym radiem :| :| i chciałbym zmienić je na coś lepszego. Może ALAN 78 dobrze bydziałał gdyby antena była dobrze zestrojona, nie wiem, poradźcie coś. Mam tu jego fotke, pokażę Wam jak on wygląda i mam nadzieje że doradzicie mi co wybrać :P :wink:

DZIEKI WIELKIE

Obrazek


A swoją drogą nie mam do niego homologacji polskiej i jeżeli miałby ktoś gdzieś możliwość załatwienia takiejże homologacji byłbym bardzo wdzięczny :wink: :) (oczywiście sprawa do dogadania :wink: )

_________________
A ja Vole VOLVO!!!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lip 2006, 13:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 mar 2005, 15:56
Posty: 134
Lokalizacja: Jaworzno

Modulacja nie zależy od stopnia zestrojenia anteny . Poprostu to radio ma słaby nadajnik i tyle . Fakt jest lepsze od 199A ake ja bym wolał zainwestować w jakiegoś Unidenka .

73!

_________________
Szerokości Wszystkim Życze :wink:
Lepiej jeździć na ropę bryczką niż na LPG zapalniczką. :D
Choć nie jestem detektywem zawsze znajdę budkę z piwem :)
Scania "Królowa Szos" :wink:
Kocham kurczaka z rożna i dziewczyny z Jaworzna :D


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lip 2006, 18:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2006, 20:24
Posty: 61
Lokalizacja: Lipki Wilekie k/Gorzów Wielkopolski.

Z tego co powiedziałeś wynika że nie trzeba anteny zestrajać do radia, tak :?: :?:
Ale jeżeli funduszy brak to coż zrobić :/ :/

Jak sie nie ma co sie lubi to się lubi co sie ma :wink: :wink:

_________________
A ja Vole VOLVO!!!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lip 2006, 21:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 kwie 2005, 15:00
Posty: 79
GG: 2314600
Lokalizacja: Łódź

Koledzy ja mam taki problem bo mam Unidena 520xl i antene midlanda ml-145 i jak dziś się zgadałem z tatą na CB to on mnie pięknie słyszał z 8 kilometrów przednami a słyszałem tate dopiero z 6 kilometrów od domu :-/. A wcześniej gadałem z taką samą odległością normalnie i w obie strony było słychac.
Father w aucie miał Yosana a anteny nie pamiętam (tak często się zmieniają w tym aucie :oops: )


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lip 2006, 8:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 15:10
Posty: 157
GG: 0

tylko nie zapominaj że podczas rozmowy siły dzielą się po połowie.
Twój sprzęt jak widzisz jest świetny skoro Tata Cie słyszy z 8km, natomiast jego już nie ponieważ On do Ciebie z 8km nie doleci....
w mieście raz możecie się złapać na 8km a raz tylko na 2 bo wszystko zależy od pogody, ukształtowania terenu itd....


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lip 2006, 23:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 mar 2005, 15:56
Posty: 134
Lokalizacja: Jaworzno

Cytuj:
Z tego co powiedziałeś wynika że nie trzeba anteny zestrajać do radia, tak Question Question
Nie bo stroimy antene po to aby nie upalić radia ...

73!

_________________
Szerokości Wszystkim Życze :wink:
Lepiej jeździć na ropę bryczką niż na LPG zapalniczką. :D
Choć nie jestem detektywem zawsze znajdę budkę z piwem :)
Scania "Królowa Szos" :wink:
Kocham kurczaka z rożna i dziewczyny z Jaworzna :D


Tytuł:
Post Wysłano: 03 sie 2006, 18:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 15:10
Posty: 157
GG: 0

a ja pilnie kupię, najlepiej ze śląska Głowicę anteny z innym złączem bata niż DV ponieważ dostałem za flaszkę 150cm bata i nie mam go w co zamocować gdyż moja sirio S60 nie pasuje....

również możliwa zamiana z dopłatą- ja daje sirio i kase w zamian za cewkę....


Tytuł:
Post Wysłano: 11 wrz 2006, 21:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2006, 20:24
Posty: 61
Lokalizacja: Lipki Wilekie k/Gorzów Wielkopolski.

A co myslicie o ALAN-ie 28 :?: :?: Do którego PRESIDENT-a mozna porównać te radio :?: :?: Jakie są opionie o tym radiu :?: :?:

_________________
A ja Vole VOLVO!!!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 12 wrz 2006, 8:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

Wygląda na dość ciekawe radyjko dość dużo potrzebnych opcji. A kojarzy mi się z presidentem lincolnem :wink:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Tytuł:
Post Wysłano: 13 wrz 2006, 11:43

Cytuj:
A co myslicie o ALAN-ie 28 :?: :?: Do którego PRESIDENT-a mozna porównać te radio :?: :?: Jakie są opionie o tym radiu :?: :?:
Co do porównania to nie wiem co masz na myśli - parametry nadajnika, odbiornika czy też tylko wygląd i gabaryty :?:

Generalnie powiem tyle, żę radio bardzo dobre do samochodu, jednakże teraz wezmę nowego Walkera, który sądzę że się sprawdzi. Głównie mam na myśli filtry (NB/ANL) oraz regulację czułości odbiornika, wzmocnienia mikrofonu. Tylko nie wiem, jak jest teraz z jakością Presidenta, albowiem Jacksona miałem z lat ok. 1996-1997 więc sporo czasu minęło od technologii w radiokominukacji.


Tytuł:
Post Wysłano: 13 wrz 2006, 16:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2006, 20:24
Posty: 61
Lokalizacja: Lipki Wilekie k/Gorzów Wielkopolski.

Cytuj:
Co do porównania to nie wiem co masz na myśli - parametry nadajnika, odbiornika czy też tylko wygląd i gabaryty
Głównie chodzi i parametry, tj. nadajnik, odbiór, i te jego bajery, których troche ma :mrgreen:

_________________
A ja Vole VOLVO!!!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 12 lis 2006, 21:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:06
Posty: 1
Lokalizacja: Opolskie

Witam
Mam goraca prosbe chce kupic cb-ka i do osobówki zamontowac jakie radio polecacie i antene tak zeby nie przekroczyc tych 350 zł Widziałem w internecie Alana, Cobre, TTI czy to sa dobre radia.
Z góry dziekuje
Pozdrawiam
Gary


Tytuł:
Post Wysłano: 13 lis 2006, 18:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2006, 20:24
Posty: 61
Lokalizacja: Lipki Wilekie k/Gorzów Wielkopolski.

Kolego GARY. Mój wujek użytkuje zestaw skaldający się z radia UNIDEN 510 albo 520 i anteny HUSTLER.
Uniden- solidne radio, skoro PRESIDENT wzioł od nich elektronike
HUSTLER- antena o dobrych własnościach, a jeje nawiekszym plusem jak dla mnie jest to że magnes ma homologacje że do prędkosci 180km/h nie ma prawa oderwać się od auta.

Co zrobisz... Twoj wybór... :wink: :wink:

_________________
A ja Vole VOLVO!!!!!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 10 z 23 [ Posty: 457 ] Przejdź na stronę Poprzednia 18 9 10 11 1223 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: