Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 10 z 17 [ Posty: 321 ] Przejdź na stronę Poprzednia 18 9 10 11 1217 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 kwie 2012, 23:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 lut 2012, 19:21
Posty: 119
GG: 3807676
Samochód: Renault Master
Lokalizacja: Wrocław

Kwiatula ja zmienie mape u siebie i zobaczymy jak będzie działało autko jak wszystko wporządku to i może szfa namówisz zawsze jakiś litr na 100km zaoszczędzi :)
Cytuj:
Co do cieci, i magazynu miałem okazję tam być kilka razy solówką i dopierniczali się dosłownie o wszystko..Kiedyś zmarudziliśmy tam 4 h,zanim ktoś się łaskawie wziął za pseudo rozładunek 3 palet blachy.. :D
Ciecie to się zachowują jakby byli z FBI gdzie się nie pojedzie to każdy mądry jakby profesor Miodek a tylko czuć odór z cieciowni skarpet :p
A co do magazynierów to już w ogóle nie mam słów teraz chłopaczki poprzyjmowali się po 20lat i wielcy zarządcy firmy,no ale co opierniczysz jednego i drugiego to cie przetrzymają pod rampa aż do druga zmiana nie przyjdzie tylko gorzej jak nie będzie tej drugiej zmiany :)


Post Wysłano: 03 kwie 2012, 13:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Ja już po przeglądzie, niestety nic mi nie powiedzieli konkretnego "Panowie serwisanci".


Post Wysłano: 03 kwie 2012, 17:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 lut 2012, 19:21
Posty: 119
GG: 3807676
Samochód: Renault Master
Lokalizacja: Wrocław

ehehhehe wielcy serwisanci,mi po świętach powinny wpłynąć przelewy i postaram się tak zagospodarować pieniążkami aby zmienić softa w kwietniu,zobaczymy może pomorze.
A co Ty teraz masz długi weekend'zik ??? Widzę aktywny na forum :)
Również zapraszam do mnie na kawę jak będziesz w okolicy Oleśnicy lub Wrocławia daj znać to się spotkamy i pobajerujemy


Post Wysłano: 03 kwie 2012, 18:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Wiesz co, akurat tak wypadło, że w okolicach Warszawy żaden serwis nie dał rady zrobić przeglądu w piątek czy sobotę, nie mieli już terminów i najwcześniej dziś miałem.
Gdyby nie ten przegląd bym pewnie, gdzieś wyskoczył, a tak spedytorka nic nie znalazła no i siedzę w domu.
Po świętach planuję na dwa tygodnie wybyć bo kasy brak.
Jak będę w okolicach Wrocławia miał rozładunek czy załadunek to dam znać, bo zazwyczaj to przelotem szybko szybko na urwanie głowy lecę korzystając z nowej obwodnicy. :)


Post Wysłano: 03 kwie 2012, 20:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 lut 2012, 19:21
Posty: 119
GG: 3807676
Samochód: Renault Master
Lokalizacja: Wrocław

Nono to teraz do Świąt się pobyczysz troszkę,ale za to po Świętach Ci współczuje no ale jak trzeba to trzeba.Będę czekał na odzew przeważnie zaglądam tu co dzień wieczorem także pisz jak będziesz leciał w moją okolice ominiesz obwodnice Oleśnicy wjedziesz w miasto stara E8 i na wylocie po lewej będzie stał mój master także na pewno nie zabłądzisz :)


Post Wysłano: 03 kwie 2012, 21:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Cytuj:
Nono to teraz do Świąt się pobyczysz troszkę,ale za to po Świętach Ci współczuje no ale jak trzeba to trzeba.Będę czekał na odzew przeważnie zaglądam tu co dzień wieczorem także pisz jak będziesz leciał w moją okolice ominiesz obwodnice Oleśnicy wjedziesz w miasto stara E8 i na wylocie po lewej będzie stał mój master także na pewno nie zabłądzisz :)
A nie ma czego współczuć, trochę odpocznę po świętach. :lol:


Post Wysłano: 04 kwie 2012, 21:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 lut 2012, 19:21
Posty: 119
GG: 3807676
Samochód: Renault Master
Lokalizacja: Wrocław

Nie wybiera się nikt czasem na UC do Sławkowa bo nie chce mi się samemu stać :)


Post Wysłano: 07 kwie 2012, 14:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 lut 2012, 19:21
Posty: 119
GG: 3807676
Samochód: Renault Master
Lokalizacja: Wrocław

Cześć,tak jak mówiłem w tym tygodniu dołączy jeszcze jedno auto i już jest nawet porobiłem pare fotek jest to Sprinter 2008 rok model 518cdi z zewnątrz jest troche zaniedbany ale to nie problem ważne że środek zadbany i silnik daje rade :) prosze pare zdjęć

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

proszę bardzo


Post Wysłano: 07 kwie 2012, 19:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 kwie 2012, 19:34
Posty: 5
GG: 0
Samochód: Renault

Witam adifek nie widziałem cię jeszcze na Cargo ale ale z tego co piszesz to latasz chyba na pro logistyku , jeździsz dla Tik-trans czy DTA ja często tam ładuje ale latam na międzynarodówce .


Post Wysłano: 07 kwie 2012, 20:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 lut 2012, 19:21
Posty: 119
GG: 3807676
Samochód: Renault Master
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:
Witam adifek nie widziałem cię jeszcze na Cargo ale ale z tego co piszesz to latasz chyba na pro logistyku , jeździsz dla Tik-trans czy DTA ja często tam ładuje ale latam na międzynarodówce .

Cześć Konrad tik trans to zwykła firma transportowa co ma podstawione auta pod dta ja jeżdże dla dla panalpiny i dta tak jak mówisz teraz na granicznej na pro wcześniej było na cargo :) a Ty gdzie się ładujesz jeździsz sam dla siebie czy w jakiejś firmie??


Post Wysłano: 07 kwie 2012, 22:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 kwie 2012, 19:34
Posty: 5
GG: 0
Samochód: Renault

Cytuj:
Cytuj:
Witam adifek nie widziałem cię jeszcze na Cargo ale ale z tego co piszesz to latasz chyba na pro logistyku , jeździsz dla Tik-trans czy DTA ja często tam ładuje ale latam na międzynarodówce .

Cześć Konrad tik trans to zwykła firma transportowa co ma podstawione auta pod dta ja jeżdże dla dla panalpiny i dta tak jak mówisz teraz na granicznej na pro wcześniej było na cargo :) a Ty gdzie się ładujesz jeździsz sam dla siebie czy w jakiejś firmie??

Ja latam u kogoś jako kierowca i ładujemy czasami na zagranice chyba z Dta nie wiem dokładnie , rozmawiałem ostatnio z kierowcą z Trans OK to coś mówił że tam właśnie wszyscy jeżdżą dla Dta tylko oni jeżdżą z panalpiny .I jak się śmiga nowym Masterkiem ja mam tego poprzedniego 150 km trochę już ma nalatane ale śmiga spoko .


Post Wysłano: 07 kwie 2012, 22:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 lut 2012, 19:21
Posty: 119
GG: 3807676
Samochód: Renault Master
Lokalizacja: Wrocław

trans ok tez właśnie tam jeżdżą jest ich paru...
co do mastera to także jeździłem poprzednikiem 150km,ten nowy jest we wnątrz wiekszy przestronniejszy komfort jazdy myślę że tak samo się poprawił co do mocy jest bardziej odczuwalna.W sumie jest wiele plusów ale na poprzednika nie moge narzekać także dobrze się jeździło tylko troszke za słaby jak dostał 1,5t na plecy a ten sobie z takim tonażem doskonale radzi.Może kiedyś się spotkamy w masterze mam rejstracje SK także napewno mnie poznasz w sumie to na bliźniakach jest tylko mój :p


Post Wysłano: 14 kwie 2012, 21:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Jak tam robota po kraju? :)
No i jak tam nowy zakup, już pracuje czy dopiero czeka na swoją szansę?


Post Wysłano: 15 kwie 2012, 2:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 kwie 2008, 15:56
Posty: 189
GG: 11914484

Ale styrana kierownica jak na ten przebieg, nasza po 530 tys. wyglada duzo lepiej. Co do auta tak jak mowisz troche zaniedbane, ale mysle ze porzadna myjnia, kolpaki na przednie kola i efektow zaniedbania nie bedzie widac. Dbaj o niego a Ci sie odwdzieczy bezawaryjnoscia ;) Powodzenia.


Post Wysłano: 15 kwie 2012, 11:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 lut 2012, 19:21
Posty: 119
GG: 3807676
Samochód: Renault Master
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:
Jak tam robota po kraju? :)
No i jak tam nowy zakup, już pracuje czy dopiero czeka na swoją szansę?
Master ciągle jeździ myślę że w 4,5 tygodnia 12k przebiegu po kraju to troszke jest...Na tą chwile narazie nie zaobserwowałem nic niepokojącego,a co do sprintera to jeszcze nie zaczął jeździć na tą chwile wymieniona turbina wszystkie filtry oleje i płyny w piątek pojechał do klejenia plandeki deski już podocinane powoli zaczyna wracać do formy...Jeździć już by mógł ale wole porobić wszystko i puścić go wtrase jak będę w 100% pewien że wróci bez problemów.

Cytuj:
Ale styrana kierownica jak na ten przebieg, nasza po 530 tys. wyglada duzo lepiej. Co do auta tak jak mowisz troche zaniedbane, ale mysle ze porzadna myjnia, kolpaki na przednie kola i efektow zaniedbania nie bedzie widac. Dbaj o niego a Ci sie odwdzieczy bezawaryjnoscia ;) Powodzenia.
nie ma co się oszukiwać widać że ktoś kompletnie nie interesował się stanem tego auta no ale to go nie przekreśla troszke czasu i pare złoty i wróci stanu użytkowania :)


Post Wysłano: 24 kwie 2012, 19:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 gru 2011, 14:40
Posty: 111
GG: 10725990
Samochód: Bus
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Co tam słychac? 8) Jak sie Master sprawuje? :D


Post Wysłano: 25 kwie 2012, 13:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lis 2011, 15:45
Posty: 12
GG: 0

Mój master ostatnio był w serwisie, rozsypała sie podkładka pod śrubą mocowania wahacza, śrubę z nakrętką wymienili i jest wszystko ok. miał już ktoś taki przypadek??
przebieg 24tys.


Post Wysłano: 27 kwie 2012, 12:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 lut 2012, 19:21
Posty: 119
GG: 3807676
Samochód: Renault Master
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:
Mój master ostatnio był w serwisie, rozsypała sie podkładka pod śrubą mocowania wahacza, śrubę z nakrętką wymienili i jest wszystko ok. miał już ktoś taki przypadek??
przebieg 24tys.
U mnie jak narazie wszystko sie trzyma dobrze co do zawieszenia jak na tą chwile mam przejechane 18tys w masterze i ciągle rośnie :) a Ty masz u siebie poduszki z tyłu?? bo kurde nie wiem po ile je pąpować,przy ładunku do dwóch ton nabijam po trzy atmosfery i poduszka wygląda jak flak niby wskaźnik jest do siedmiu ale to chyba jest przesada...

Cytuj:
Co tam słychac? 8) Jak sie Master sprawuje? :D
Cześć Kamil jak narazie jest wszystko ok jedyne co zrobiłem to połamałem trzy deski,popękały na sękach pare dni temu dałem mastera chłopakowi co jeździ sprinterem i gdzieś jeździł po chodnikach i połamał mi kołpaka na przednim kole i teraz od 90km/h w góre zaczyna się bicie na kierownicy będę musiał takiego zamówić ponieważ jest to denerwujące i brzydko wygląda.Dziś auto jest na serwisie coś mi nie pasuje wstaje rano patrze na bagnet a tam oleju na minimum oczywiście na zimnym silniku to odrazu tel do salonu w którym go kupiłem i kazali przyjechać tłumaczą,że niby przy dotarciu tak pala olej teraz dolali litr i powinno być ok wycieków żadnych nie widziałem z kanału ale wszystko okaże się po kolejnych paru trasach.Master jak i Sprinter co dzień jeżdżą w trase mercedes sprawuje się bardzo dobrze chodź już ma swój przebieg silnik jest super komfort jazdy klase wyżej niż w masterze tylko troszkę więcej pali,teraz się czaje na craftera musze poczytać troszke jakie są opinie na temat vw w transporcie.Zdjęcia porobiłem aparatem na rozładunkach,trasach i spotkaniach na drodze ale kurde syn wrzucił mi aparat do barszczu na święta i niestety nic nie mam jedyne co mi zostało to rozł w Gliwicach
Pozdrawiam


Obrazek


Post Wysłano: 27 kwie 2012, 12:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Cytuj:
craftera musze poczytać troszke jakie są opinie na temat vw w transporcie
Niewiele mu do Sprintera. To już nie to co kiedyś przepaść LT - Sprinter. Craffter bardzo dobrze się sprawuje, znajomy jeździ na międzynarodówce, samochód praktycznie nie gaśnie (co kto lubi), i nie ma z nim większych problemów. I to nie zasłyszane, bo kilka tras z nim wspólnie robiliśmy.

Ładny ten twój Masterek.
Szerokości!

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 27 kwie 2012, 15:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lip 2009, 18:38
Posty: 391
GG: 5115038
Samochód: ładny
Lokalizacja: WLKP(PL)

Ja akurat nic dobrego nie słyszałem o Crafterze, tak od mechanika jak i od handlarzy. Podobno bardzo nieudany typ, miał być taki u nas w firmie ale ostatecznie zamiast Craftera kupili Sprintera 313.

_________________
Nightcrawler


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 10 z 17 [ Posty: 321 ] Przejdź na stronę Poprzednia 18 9 10 11 1217 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: