Cytuj:
Kurła, dobre opony wyrzucać

Dojeżdżone będzie na naczepie, czy na szrot? Ja nie masz co z tym zrobić, to ja bym próbował sprzedać, jeszcze polatają

szkoda, że taki głupi rozmiar, 315/80 łatwiej pchnąć na patelnię albo do jakiejś ośki
chyba będzie głupio wyglądać patelnia na 315/60
Cytuj:
co było przyczyna miseczkowania na bokach?
klasyka na medze po dużym przebiegu, jedne mniej drugie bardziej ale zawsze to samo