| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Scania 124L 420 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=22295 |
Strona 9 z 10 |
| Autor: | Szaki [ 26 lip 2012, 20:32 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 124L 420 |
Cytuj: Co tam? Urlop, naprawa?
Kierowca niedysponowany...Co do spotów, to panie ostatnio nie było jakoś kursów w Twoje rejony, no a dwa, ja już nie jeżdżę, bo w robocie siedzę |
|
| Autor: | BartekDSW [ 26 lip 2012, 20:53 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 124L 420 |
No to prędko się choćby z Tomkiem nie zobaczę. |
|
| Autor: | Szaki [ 26 lip 2012, 20:57 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 124L 420 |
Cytuj: No to prędko się choćby z Tomkiem nie zobaczę.
Pęknięta kość śródstopia = 6tygodni w gipsie... |
|
| Autor: | Mauser [ 23 sie 2012, 14:00 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 124L 420 |
Brat już się wykurował? Mijałem się dzisiaj o 12:10 ze Scanią w Smardzowie, leciała w kierunku Oleśnicy |
|
| Autor: | Szaki [ 23 sie 2012, 21:51 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 124L 420 |
Cytuj: Brat już się wykurował? Mijałem się dzisiaj o 12:10 ze Scanią w Smardzowie, leciała w kierunku Oleśnicy
Niestety jeszcze nie, ale Scania jechała. Drugi kierowca pojechał okazyjnie w trasę.
|
|
| Autor: | Maateusz [ 25 sie 2012, 18:22 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 124L 420 |
Cześć. Wasza Scania nie stała na Orlenie przy DK8 po lewej stronie w kierunku Wrocławia? Kurcze, co to była za miejscowość... no nie pamiętam, ale chyba okolice Wieruszowa i Kępna. |
|
| Autor: | Szaki [ 25 sie 2012, 18:50 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 124L 420 |
Cytuj: Cześć.
Kiedy? Jeżeli mowa o tym tygodniu, to wszystko możliwe.
Wasza Scania nie stała na Orlenie przy DK8 po lewej stronie w kierunku Wrocławia? Kurcze, co to była za miejscowość... no nie pamiętam, ale chyba okolice Wieruszowa i Kępna. |
|
| Autor: | Maateusz [ 25 sie 2012, 18:55 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 124L 420 |
Tak, dokładnie to w piątek 24 sierpnia koło 3-4 nad ranem. |
|
| Autor: | RAFUS [ 03 mar 2013, 16:50 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 124L 420 |
Czesc! Jezeli dobrze widzialem, to w piatek (28.02.13) mijalem sie z Tomkiem na ósemce niedaleko Mszczonowa. No i tak przy okazji powiem ze sobie przejzalem caly temacik o aucie. |
|
| Autor: | RAFUS [ 14 mar 2013, 15:38 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 124L 420 |
post pod postem ale... Wczoraj na wylocie z Wielunia w kierunku Kłobucka mijalem sie z Tomkiem Nie pamietam ktora to byla dokladnie godzina, ale robilo sie juz dosc ciemno. Pozdro! |
|
| Autor: | Szaki [ 14 mar 2013, 18:16 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 124L 420 |
Wszystko się zgadza Co do mijanki na ósemce, wołaliśmy Cię na radiu, ale się nikt nie odezwał. Dzięki za komentarz |
|
| Autor: | RAFUS [ 14 mar 2013, 22:17 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 124L 420 |
Cytuj: Co do mijanki na ósemce, wołaliśmy Cię na radiu, ale się nikt nie odezwał. Czyli dobrze uslyszalem |
|
| Autor: | W123 [ 24 mar 2013, 17:15 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 124L 420 |
Pozdrowienia dla Szakiego i jego Brata - wielkie dzięki Chłopaki!
|
|
| Autor: | Przemas [ 24 mar 2013, 17:56 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 124L 420 |
Przesiadka na telewizor ? |
|
| Autor: | RAFUS [ 24 mar 2013, 17:57 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 124L 420 |
Nowe auto...? Czy chwilowa pauza od scanii? |
|
| Autor: | Szaki [ 24 mar 2013, 23:55 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 124L 420 |
Nie, nie. To była tylko taka fucha na weekend, czyli wypad na Litwę. Dzięki Krzysiek za fotkę! Czekamy teraz na kolejną, z innej części naszego kraju. |
|
| Autor: | combol [ 25 mar 2013, 0:10 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 124L 420 |
Cytuj: Nie, nie. To była tylko taka fucha na weekend, czyli wypad na Litwę.
Z Fotoradaru? ;p Heh ładne idą te fuchy jak nie Anglia to Litwa pozazdrościć ;p W piątek mijałem scanie ale chyba jechał zmiennik Dzięki Krzysiek za fotkę! Czekamy teraz na kolejną, z innej części naszego kraju. |
|
| Autor: | Szaki [ 25 mar 2013, 1:07 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 124L 420 |
Cytuj: Cytuj: Nie, nie. To była tylko taka fucha na weekend, czyli wypad na Litwę.
Z Fotoradaru? ;p Heh ładne idą te fuchy jak nie Anglia to Litwa pozazdrościć ;p W piątek mijałem scanie ale chyba jechał zmiennik Dzięki Krzysiek za fotkę! Czekamy teraz na kolejną, z innej części naszego kraju. Wszystko możliwe, że zmiennik. |
|
| Autor: | TOMEK SKL [ 14 kwie 2013, 7:44 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 124L 420 |
Witam,może ktoś pomoże,problem jest taki-auto stoi np.24h,odpalam i tu brak dolnej skrzyni,brak reakcji(połówki są),Ruszam z górnej skrzyni,przejadę około 100m-300m wrzucam dolną skrzynie i jest,potem już nie ma problemu,działa normalnie.Jak postoi dłużej przeważnie po długiej pauzie.Auto to Scania 124l 420 rok 2001. |
|
| Autor: | młody [ 14 kwie 2013, 8:38 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 124L 420 |
Przy skrzyni jest zaworek/elektrozawór do którego dochodzą przewody od lewarka skrzyni biegów. U mnie nieraz i podczas jazdy znika dolna skrzynia to wystarczy dobrać się do tego zaworka i pokręcić nim kilka razy. Po tym dolna skrzynia działa jakby nigdy nic. |
|
| Strona 9 z 10 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|