Strona 9 z 22 [ Posty: 440 ] Przejdź na stronę Poprzednia 17 8 9 10 1122 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 10 kwie 2007, 15:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 mar 2007, 18:37
Posty: 139
GG: 1
Samochód: Daf Euro 6 SSC
Lokalizacja: Oława/okolice

Na Volvo we Wrocławiu też jest problem i zależy kto na portierni siedzi 8)


Tytuł:
Post Wysłano: 10 kwie 2007, 20:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lip 2006, 21:25
Posty: 71
Lokalizacja: Śląsk (Tarnowskie Góry)

JA po dzisiejszej trasce wiem że o wjezdzie na elektrownie Jaworzno jako osoba towarzysząca(jeśli drugi kierowca to ok) można zapomnieć

_________________
http://www.weglostal.com.pl
http://www.kemipol.com.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 10 kwie 2007, 20:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

Port w Gdańsku, przynajmniej 3 lata temu. Są tego dobre strony: kilka godzin spędzonych nad plażą xD. Dalej, Oerlemans w Siemiatyczach, ale jakimś trafem wpuścili mnie już drugi raz w przeciągu miesiąca.


Tytuł:
Post Wysłano: 21 kwie 2007, 20:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 kwie 2007, 18:29
Posty: 17
Lokalizacja: okolice Włocławka

Nie wpuszczają także w Łodzi na zakładach Coca-Coli......trzeba sterczeć pod bramą i nie ma zlituj się :/

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE SCANIA NAJLEPSZA BĘDZIE !!!!!!!!!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 21 kwie 2007, 21:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2005, 20:40
Posty: 358
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

Widzę, że jeszcze tego nie było, więc nie wpuszczają nawet w podwójnej w gliwickim Oplu. Nawet jeśli jest podwójna obsada, kierowca musi czekac przed bramą, ochroniarze strasznie starają się przestrzegac pewnej grafiki w regulaminie "tylko jedna osoba w samochodzie". Raz udało mi się wjechac, jak przepinaliśmy z p. Władkiem naczepe, ale pomagałem mu w przepakowaniu narzedzi z naczepy na ciągnik. Chyba udało nam się wtedy trafic na miare przyjaznego ochroniarza ;)

_________________
Uważaj na zapałki, którymi w czasie jazdy podtrzymujesz oczy, gdyż mogą się zapalić lub wbić w gałki oczne.


Tytuł:
Post Wysłano: 21 kwie 2007, 22:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Zakłady mięsne w Kole też mnie nie wpuścili,bo trzeba mieć ukończone 16lat.Jednego razu musiałę czekać na bramce ale niedługo, ponieważ nie było kolejki.Jednak zawsze się udaje wjechać choć to zależy od ochroniarzy i lekaży którzy stoją przy rozładunku.Druga firma to MAT też zakłady mięsne, jeszcze się nie zdażyło, żeby nie wpuścili choć ochrona się czepia żebym nie wychodził z kabiny.


Tytuł:
Post Wysłano: 22 kwie 2007, 15:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2007, 15:04
Posty: 10
Lokalizacja: Wielkopolska

Ten temat też jest dość ciekawy. Sam zreszta się dziwiłem, że takie sytuacje się zdarzają ale to zależy od firmy. Często jeżdżę z tatą lub bratem do Olsztyna (Stomil- Michelin) i też nie mogę wjechać. Najgorzej jest jak załadunek jest w nocy i siedzisz na budzie zamiast sobie smacznie spać! :evil:


Tytuł:
Post Wysłano: 22 kwie 2007, 17:04

W Rozemberoku na Słowacji zakłady papiernicze jeśli nie jest awizowanych 2 kierowców wówczas gwarantowane jest czekanie nawet i 6 godzinne. Taką miłą niespodziankę mi sprawił były spedytor...


Tytuł:
Post Wysłano: 23 kwie 2007, 13:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 maja 2006, 15:09
Posty: 57
Lokalizacja: Kontenery Gdynia

Ja narazie tylko raz miałem taki przypał w porcie w Gdańsku :) Siedziałem na szczeście jakąś godzinke. Ale na drugi raz jak mnie nie wpuszczą to biore pleja podłącze sobie na portierni i będe mykał haha :D

_________________
A,B,C,C+E + KW.


Tytuł:
Post Wysłano: 23 kwie 2007, 14:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2007, 15:04
Posty: 10
Lokalizacja: Wielkopolska

Czytałem wypowiedzi forumowiczów i chciałem się odwołać do tych wypadków na firmach. Jeżeli takie były :( to firmy moim zdaniem powinny wprowadzić taką zasadę,że jeżeli wjeżdza podwójna obsada to jeżeli kierowca wjeżdza np. z dzieckiem to bierze za niego odpowiedzialność. Przypomniałem sobie jeszcze, że nie wpuszcili mnie na Petrochemię w Płocku (ten zakład podlega pod nią) byłem tam z tatą i ładowaliśmy jakiś granulat. Nie zawsze da się schować, zależy to też w dużym stopniu od ochrony.


Tytuł:
Post Wysłano: 23 kwie 2007, 16:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Zgodzę się , ze kierowca bierze odpowiedzialność za swoje dziecko ale jak np.regorystyczne przepisy nie pozwalają to powinny być jakieś pokoje dla kierowców z toaletą i takimi tam.A nie stać jak dureń przed bramą i to jeszcze w deszcz lub mroz.Często tak jest ze strażnik nie wpuszcza , a ty robta co chceta.pozdrawiam.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 24 kwie 2007, 8:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

Cytuj:
Ja narazie tylko raz miałem taki przypał w porcie w Gdańsku :) Siedziałem na szczeście jakąś godzinke. Ale na drugi raz jak mnie nie wpuszczą to biore pleja podłącze sobie na portierni i będe mykał haha :D
Zgadza się, miałem to samo kilka lat temu. Tylko że miałem troszkę gorzej bo czekałem kilka godzin, ale jak już wcześniej wspomniałem spędziłem ten czas " w wodach " bałtyku..

Nie wiem czy ktoś jeszcze wspomniał, kolege raz nie wpuścili do Ekolandu w Tychach.


Tytuł:
Post Wysłano: 26 kwie 2007, 0:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 kwie 2007, 0:23
Posty: 13
Lokalizacja: Białe Błota (koło Bydgoszczy)

- Mittal Steel Poland oddział w Sosnowcu (od 18 lat) nawet wygodnej poczekalni nie mają :? ale leżały darmowe gazetki to sprzedawałem po 1 zł :lol:
- Polpak Poledno (koło Świecia) tylko jeden kierowca zawsze siedziałem sobie w cieciowni i piłem kawe z cieciami i dusiłem przycisk od otwierania bramy. :wink:
- Mondi (Świecie) od 16 lat - czyli nie miałem zadnego problemu. :P

_________________
Nauka jest piękna, nie bądź wieć egoistą pozostaw ją innym.


Tytuł:
Post Wysłano: 27 kwie 2007, 17:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 kwie 2007, 10:18
Posty: 2
GG: 0

Raz bylem z tata w hucie aluminum w kętach i tez sie cos pluli ze nie moge wjechac itp. ale jakims sposobem dało rade i nie musialem czekac paru godzin... ;/

_________________
viewtopic.php?t=7795


Tytuł:
Post Wysłano: 05 maja 2007, 15:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 sty 2007, 18:19
Posty: 3
Lokalizacja: Trójmiasto i okolice

Pamiętam jak kilka lat temu nei wpuszczali w KEMie w Dąbrowie Górniczej, w Siemianowicach Śl. w hucie Jedność kitrałem sie kilka razy na łóżku, pare razy również musialem czekać na portierni :D najgorzej jak sie załadunek przedłuża :) Pozdrawiam !

_________________
http://www.hardtrucksite.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 05 maja 2007, 15:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2006, 14:03
Posty: 104
GG: 1522591
Samochód: VW
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Cytuj:
w Siemianowicach Śl. w hucie Jedność kitrałem sie kilka razy na łóżku, pare razy również musialem czekać na portierni :D najgorzej jak sie załadunek przedłuża :) Pozdrawiam !
Tam nigdy nie chcieli wpuszczac młodych, nie wiem jak jest teraz bo juz tam nie jeździmy :)

_________________
NIEBIESKI... :P


Tytuł:
Post Wysłano: 07 cze 2007, 20:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 mar 2007, 20:10
Posty: 320
Lokalizacja: ??Bialystok

W Zkladach Mięsnych MAZURY wEłku tam tez nie wjedziesz z pasazerem mnie akurat niechcieli wpuscić z moją zoną wiec posadzilem ją za kierownicą a ja wroli konwojenta wirzcie mi lub nie jakie bylo zaskoczenie jak podjezdzala pod rampe :lol:


Tytuł:
Post Wysłano: 24 cze 2007, 20:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2007, 20:53
Posty: 26
Lokalizacja: wola ociecka

Witam mnie koledzy nie wpuscili na załadunek w Coca-Coli w Radzyminie tam nawet dwoch kierowców nie wpuszczaja i w cukrowni w Ropczycach ale jak juz ktos tam jedzi u nich to wpuszczaja i w Zakładach Azotowych w Kedzierzynie Kozlu i w Hucie Celsa w Ostowcu tez mnie nie wpuscili tak poza tym tam gdzie jeżdże to mnie wpuszczaja pozdrawiam wszystkich kierowców

_________________
KRÓLOWA SZOS TO RENAULT MAGNUM Z SILNIKIEM MACKA 430 ORAZ IVECO VOLVO I DAF SAMOCHODY NIE DO ZDARCIA POZDRAWIAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 06 lip 2007, 16:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lip 2007, 19:55
Posty: 19
GG: 5031959
Samochód: Volvo FH12 420
Lokalizacja: Bystrze k. Malborka

Mnie też kiedyś nie wpuścili na celulozę w Kwidzyniu. Ale fajne portierki były non stop się o coś kłóciły raz wszedł taki koleś chciał coś kupić z maszyny do kawy i forsę mu zjadło a kawy nie wydało i zaczął kopać w automat portierka zaczęła go wyzywać było fajnie

POZDRO MACIEK :D

[ Dodano: Sro, 11.07.2007, 14:06 ]
Piszecie często, że was nie wpuszczają do portu w Gdańsku mnie i mojego brata zawsze wpuszczają :P

_________________
Niczym wielki pociąg po stalowych torach pędzę ciężarówką po asfaltowych drogach.

VOLVO FH12 420


Tytuł:
Post Wysłano: 15 lip 2007, 19:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 maja 2006, 15:22
Posty: 63
GG: 5888848

Nie wpuszczają też w zakładzie mięsnym MECOM w Humennem na słowacji

_________________
"Z przodu droga z tylu dym, daje w piz*** bo mam czym."

Słowa śp. Dziadka kierowcy


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 9 z 22 [ Posty: 440 ] Przejdź na stronę Poprzednia 17 8 9 10 1122 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: