Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 9 z 15 [ Posty: 294 ] Przejdź na stronę Poprzednia 17 8 9 10 1115 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 paź 2011, 15:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

Nie martw się... Kupując samochody malując je ma na pewno wszystko tak zaplanowane że nie padnie:):) jakby miał padać nie zamawiałby nowych samochodów nie wydawałby fortuny na tuning...:):) zauważyłem na forum jedną tendencję... Jak jakaś firma sprzedaje samochód już większość myśli że pada:) Podobnie było z firma w moim regionie. Każdy tu mówił że pada sprzedając tyle samochodów . Gó**o prawda okazało się że papa wymienia po prostu samochodziki:):)

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Post Wysłano: 03 paź 2011, 15:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Pewnie wymiana taboru to inna sprawa. Kiedy auto nam się zamortyzuje, i pojawia się szansa na stworzenie nowych kosztów które możemy sobie odliczać to warto go wymienić dla lepszego przepływu środków pieniężnych ale my tutaj mówimy o kupowaniu małej liczby samochodów i doinwestowywania ich. A jeżdżą za taką samą stawkę jak my (prawie) wszyscy. Jak to się mówi Ładna miska jeść nie da. Nie życzę źle tej firmie bo miło idąc ulicamy Gdyni zobaczyć piękne Dafy od Repińskiego, tylko dziwi mnie fakt że te inwestycje, które mają funkcję tylko wyróżniającą nie powodują dość dużego nadszarpnięcia budżetu firmy, ale wychodzi na to że transport w tym przypadku jest raczej funkcją uzupełniającą :) Pozazdrościć.


Post Wysłano: 03 paź 2011, 17:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2007, 15:32
Posty: 129
GG: 8833137
Samochód: eRka
Lokalizacja: Wielgomłyny ERA

No bo w Polsce już tak niestety jest, że jak komuś coś się udaje to nie cieszymy się z tego, nie jesteśmy dumni z tego, że ktoś reprezentuje nasz kraj za granicą tylko życzymy mu jak najgorzej wróżąc rychły upadek. Ot nasza polska mentalność.


Post Wysłano: 04 paź 2011, 14:14
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1728
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Cytuj:
No bo w Polsce już tak niestety jest, że jak komuś coś się udaje to nie cieszymy się z tego, nie jesteśmy dumni z tego, że ktoś reprezentuje nasz kraj za granicą tylko życzymy mu jak najgorzej wróżąc rychły upadek. Ot nasza polska mentalność.
Dokładnie takie głupie gadanie źal d.ściska.Jak ma kasę to nie upiększa te swoje autka.A nie bankrut zaraz bo na landówkach w niemczech jeździ.Swoimi autami to nawet po lasach moźe jezdzić i g.komu do tego. :/


Post Wysłano: 04 paź 2011, 17:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 gru 2006, 16:12
Posty: 137
GG: 1605293
Lokalizacja: Głogów

Skoro lubicie szare składaki no name z naszych polskich dróg to Wasza sprawa. Ja natomiast kibicuje Jarkowi i jego Teamowi w tym co robią. Sa jedna z nielicznych polskich firm, które np Holendrzy kojarzą właśnie przez to, ze maja ciekawe wozy. Maja różnorodne malowanie i to ich wyróżnia! Teraz czekam na gotowa Scanie z R Team, bo na bank będzie ciekawa!
Cytuj:
Z czasem podstawowe zasady mikroekonomi zapukają do biura Repińskiego i powiedzą: " są ze mną koszty i przychody, koszty to wielkie koksy i przerosły przychody, zamykamy ten burdel ziomuś" :)
Chyba sam jesteś tym koksem z małym mózgiem skoro piszesz takie rzeczy...

_________________
NAJLEPSZA polska galeria ciężarówek w sieci www.trucksfoto.pl


Post Wysłano: 04 paź 2011, 17:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2009, 13:47
Posty: 415
GG: 32844623
Lokalizacja: Radomsko

Święta prawda Artur. :wink: Osobiście nie rozumiem co to komu przeszkadza, to źle, że są w Polsce takie firmy? Pan Repiński chyba od ludzi na tuning nie woła, a to z czego ma kasę mnie osobiście nie interesuje.


Post Wysłano: 04 paź 2011, 19:18
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1728
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

To jest nas trzech którzy kibicuja tej firmie :D


Post Wysłano: 04 paź 2011, 20:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 lut 2010, 11:32
Posty: 207
GG: 2251162
Samochód: Man Tga
Lokalizacja: Szczecin

czterech :mrgreen:


Post Wysłano: 04 paź 2011, 21:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Cytuj:
To jest nas trzech którzy kibicuja tej firmie :D
Cytuj:
czterech :mrgreen:
Cytuj:
Dżizas......
Piętnastu od razu... :!:



Koniec z takiego typu postami!


Post Wysłano: 05 paź 2011, 9:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 cze 2011, 11:06
Posty: 26
GG: 9367224

Dziwi mnie takie podejście na forum dla ludzi związanych z ciężarówkami.
Jakby szef firmy odnoszącej sukces inwestował w swoje zabawki typu porsche, Bentley, yachty itp to oznaczało by że firma świetnie prosperuje.
Jeżeli ktoś ma na tyle szczęścia że szef czerpie swoją satysfakcje z tuningu samochodów z floty to słyszy w zamian uszczypliwe uwagi sugerujące nadchodzący upadek firmy z powodu błędnego inwestowania zarobionych pieniędzy...

_________________
SPOJLERY DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH
http://www.lamirs.com.pl
jablonski.biuro@wp.pl
517 765 871


Post Wysłano: 05 paź 2011, 12:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Bujna księgowość. Dopóki nie będzie przyjaznych podatków itd, dopóty każdy prywatny przedsiębiorca będzie szukał sposobu na wykazanie minimalnego przychodu czy też straty. Taka inwestycja w auta, branie pojazdów w leasing itd to nic innego jak bujna księgowość ;)

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 05 paź 2011, 14:26

Zapytajcie się ile kierowcy zarabiają i za jakie pieniądze jeżdżą, a potem dopiero komentujcie teksty o firmie.


Post Wysłano: 05 paź 2011, 15:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

nikos9 - słuchaj gościu nie wnikam w Twoje wykształcenie ani muskulaturę ale gdybyś czasem otowrzył książkę albo włączył w telewizji wiadomości ekonomiczne a nie "M jak Miłość" to poznał być wiele ciekawych słów takich jak Koszty, Przychodzi, Straty i Zyski. Może i kiedyś słyszałeś o tym ale pewnie nie wiesz że kiedy Przychody i Zyski są mniejsze Niż Straty i Koszty to firma jest poniżej progu rentowności i albo prowadzi działaność poniżej tego progu i dokłada do interesu albo zamyka interes.

Powtarzam po raz kolejny moje stanowisko odnośnie firmy Pana Repińskieg:

Nie życzę mu źle, a wręcz przeciwnie, życzę jak najlepiej ze względu na to że firma jest z moich okolic i codziennie widzę jego auta, ale ZASTANAWIA mnie skąd ma kasę na doinwestowywanie samochodów.

Jestem studentem Akademii Morskiej w Gdyni, wydział Przedsiębiorczości, kierunek Logistyka i Handel Morski.
Na pierwszym semestrze miałem przedmiot który nazywa się Mikroekonomia i prowadziłem kiedyś dyskusję na temat sytuacji w transporcie z perspektywy mikroekonomi z moją wykładowczynią i doszliśmy do wniosku że gdyby na kursach były chociaż podstawy z tego przedmiotu sytuacja na rynku była by diametralnie różna. Dlaczego? Wystarczy powiedzieć jedną rzecz - stawki dumpingowe :)


Post Wysłano: 05 paź 2011, 16:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Online

Online

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Ale co was to interesuje? Firma jest? Jest. Kierowców ma? Ma. Was ktoś okrada? Nie.

To niech sobie istnieją - upadną? To upadną, przybędzie w tym temacie 10 stron z teoriami spiskowymi i wszystko. Przestańcie już spamować.

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 05 paź 2011, 16:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 maja 2010, 14:31
Posty: 40
GG: 6673959
Samochód: daf xf
Lokalizacja: SIERADZ

panowie jak możecie dajcie na forum zdjecia tych 3 nowych statków z serwisu volvo. pozdrawiam lub jakis inny aktual

_________________
viewtopic.php?f=44&t=31230


Post Wysłano: 05 paź 2011, 16:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sie 2009, 14:53
Posty: 28
GG: 6344894
Samochód: Opel Astra II

Firma działa-funkcjonuje i nikomu moim zdaniem nie wadzi, kierowcy robią swoje i tyle. Samochody ma bardzo konkretnie zrobione za szefa własne pieniądze. Więc niech co po niektórzy skończą pie.... takie smenty, :lol: jak komuś żal to nie widzę problemu założyć własną firmę. :/ Pan Repiński czuje się na siłach i kupuje samochody jakie chce, robi z nimi co chce, a ja jestem zwolennikiem jego pomysłów. :)

_________________
Moja FotoGaleria :
Http://ZawelX.PicturePush.Com/
Nowy Aparat : Canon PowerShot A630
Stary Aparat : Samsung Digimax s600
www.TruckService.Prv.Pl


Post Wysłano: 05 paź 2011, 17:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 gru 2006, 16:12
Posty: 137
GG: 1605293
Lokalizacja: Głogów

Cytuj:
nikos9 - słuchaj gościu nie wnikam w Twoje wykształcenie ani muskulaturę ale gdybyś czasem otowrzył książkę albo włączył w telewizji wiadomości ekonomiczne a nie "M jak Miłość" to poznał być wiele ciekawych słów takich jak Koszty, Przychodzi, Straty i Zyski. Może i kiedyś słyszałeś o tym ale pewnie nie wiesz że kiedy Przychody i Zyski są mniejsze Niż Straty i Koszty to firma jest poniżej progu rentowności i albo prowadzi działaność poniżej tego progu i dokłada do interesu albo zamyka interes.
wole Na Wspólnej :D

A tak na poważnie to wydaje mi sie, ze za bardzo sie martwisz o cudza firmę. Załóż swoja i zobaczysz jak to jest i wtedy pogadamy.

_________________
NAJLEPSZA polska galeria ciężarówek w sieci www.trucksfoto.pl


Post Wysłano: 05 paź 2011, 17:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

To z Na Wspólnej możemy zbić piątke ;) Na moją firmę musicie jeszcze poczekać kilka lat :) A Repiński niech jeździ :)


Post Wysłano: 05 paź 2011, 18:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 gru 2006, 16:12
Posty: 137
GG: 1605293
Lokalizacja: Głogów

Cytuj:
A Repiński niech jeździ :)
No i w końcu doszliśmy do tego samego zdania!

Pozdrawiam

_________________
NAJLEPSZA polska galeria ciężarówek w sieci www.trucksfoto.pl


Post Wysłano: 06 paź 2011, 18:01
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1728
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Szaki już mój pościk usunął :roll:
Pozdrowienia tam w Kalifornii SKL :lol:

A te Volva jeszcze w tym serwisie stoją :?:


Ostatnio zmieniony 06 paź 2011, 20:42 przez Szaki, łącznie zmieniany 2 razy.
Wyraźnie chyba napisałem, że koniec z takimi postami?! Nie zrozumiałeś, to skasowałem- proste i logiczne. Ostrzegam, że następnym razem będzie ostrzeżenie, żeby później wątpliwości i płaczu nie było, a i z ortografią krucho u Ciebie..


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 9 z 15 [ Posty: 294 ] Przejdź na stronę Poprzednia 17 8 9 10 1115 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: