Strona 8 z 8 [ Posty: 142 ] Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 8
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 lis 2008, 12:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lis 2008, 13:28
Posty: 2
GG: 0
Samochód: 00

Ten Lightwav jest darmowy czy płatny? Z jakiej strony go można ściągnąć? Jak na razie sprawdzałem, są albo dema, albo uszkodzone programy(z błędami), albo nie da się ich ściągnąć. Są też takie programy w polskiej wersji? :D to tak dla początkujących... :wink:


Post Wysłano: 21 lis 2008, 10:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lut 2006, 23:22
Posty: 63
GG: 1660681
Lokalizacja: Leszno

Znowu długo długo nic i znów powrót. Najpierw odp.
LIGHTWAVE 3D nigdy nie był darmowy, nie było spolszczenia. Program należy kupić. Wydatek rzędu kilku lub kilkunastu tysięcy zł. Obiecuję, że sobie kupię jak wygram w totka. :D Puku co to użyj... nie, nie. Nie propaguję piractwa.

Wracam do tematu moich nowych modeli.

Pierwszy na tapete wchodzi Freightiner FLA. pierwszy z tzw czarnej serii. Charakteryzuje się o na tym że wszystkie ciężarówki są czarne i mają sporo chromowanych elementów.
ObrazekObrazek
KOlejny z serii to Kenio T800
ObrazekObrazek

Przyznaję, że kiedy projekt się tworzył był bardzo ambitny i miało w nim być troszkę więcej niż tylko te dwa modele. Jednak niedomagania sprzętowe które w ciągu najbliższego tygodnia lub dwóch zostaną zastąpione nowym sprzętem (wreszcie) nie pozwoliły mi spokojnie pracować. Po zmianie prace nad tą serią powinny ruszyć dalej.

Nowa pozycja w mojej kolekcji to Peterbilt 377. W mniejszym lub większym stopniu mam gotowe 6 modeli z serii. 5 pokazuje poniżej. brakuje wersji daycab ale wyparował mi gdzieś render z nim. W planach są jeszcze dwie wersje.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Ujęcia może efektowne nie pokazują wszystkich detali, które mnie po prostu zachwyciły. pokarzę je później gdy skończę całą kolekcję 377.

Na koniec jeszcze model Peterbilta 389
ObrazekObrazek

Na dziś to tyle...

_________________
NOWA GALERIA!!! W Photobucket do obejżenia tutaj
http://s525.photobucket.com/albums/cc33 ... mview=grid


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 8 z 8 [ Posty: 142 ] Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 8


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: