| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Volvo FH 500EEV https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=35416 |
Strona 8 z 8 |
| Autor: | kamek [ 17 mar 2014, 1:43 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 500EEV |
Genialnie jest Łukaszu! Tak jak Kociemba pisze, trzeba się ugadać na jakiegos spota na Cieszynie |
|
| Autor: | lysylukaszvolvo [ 17 mar 2014, 2:28 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 500EEV |
Cytuj: Genialnie jest Łukaszu! Tak jak Kociemba pisze, trzeba się ugadać na jakiegos spota na Cieszynie
Dzieki, jak bede lecial przez cieszyn i bede mial troche czasu to sie odezwe pozdrawiam |
|
| Autor: | Konrad20032 [ 17 mar 2014, 12:41 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 500EEV |
Skora we wnetrzu robi robote nie ma co. Ja bym tu jeszcze szerokiego laczka widzial i by miodzio bylo. |
|
| Autor: | Maateusz [ 26 mar 2014, 16:02 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 500EEV |
Cytuj:
Niebieskie Volvo po prawej stronie tego zdjęcia ma szeroki laczek? Dzisiaj śmigało przez Lublin i tak mi się z Tobą skojarzyło.Twoje bardzo ładne. Niby zwykłe, chłodniarskie, ale jednak prostotą robotę robi. No i wnętrze bardzo fajnie zrobiłeś. Powodzenia i pozdrawiam |
|
| Autor: | pawel400 [ 26 mar 2014, 17:32 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 500EEV |
Volvo piękne, eko skóra robi robotę, tą półkę sam malowałeś czy kupiłeś już taką gotową? |
|
| Autor: | lysylukaszvolvo [ 29 mar 2014, 1:40 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 500EEV |
Cytuj: Cytuj:
Niebieskie Volvo po prawej stronie tego zdjęcia ma szeroki laczek? Dzisiaj śmigało przez Lublin i tak mi się z Tobą skojarzyło.Twoje bardzo ładne. Niby zwykłe, chłodniarskie, ale jednak prostotą robotę robi. No i wnętrze bardzo fajnie zrobiłeś. Powodzenia i pozdrawiam Cytuj: Volvo piękne, eko skóra robi robotę, tą półkę sam malowałeś czy kupiłeś już taką gotową?
Polke kupilem juz taka gotowa.
|
|
| Autor: | Gonzo1995 [ 05 kwie 2014, 8:32 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 500EEV |
Widziany 04.04 w Zambrowie. Niestety zdjęcia brak |
|
| Autor: | kamek [ 29 kwie 2014, 23:35 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 500EEV |
Zaś zapitala i koleiny robi Pozdro!
|
|
| Strona 8 z 8 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|