| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Scania 124L 400 CR19, Scania R420 Topline https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=35531 |
Strona 7 z 7 |
| Autor: | scania113m [ 15 sty 2017, 1:16 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 124L 400 CR19, Scania R420 Topline |
Cytuj:
Z tego co wiem to nowemu właścicielowi skończyła się robota na to auto, więc podjął decyzję o sprzedaży Cytuj: Siemanko
Za kierownicą siedział tata, ale wspominał, że rozmawiał z kimś z forum Cytuj: A ja ciągle mam szczęście do 4ki. Widziana wczoraj w Kruszwicy, trafiła pod patelnię więc nie będzie miała lekko.
Dzięki, 4ka jeździła codziennie w okolice Kruszwicy wozić buraki. Za to Rka codziennie jest w Twoich rejonach, na okrągło ćwiczymy wielkopolske Nowy nabytek zacny, wielu bezawaryjnych kilometrów! |
|
| Strona 7 z 7 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|