| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Pojazdy pilotujące transporty nienormatywne https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=5930 |
Strona 6 z 44 |
| Autor: | dawid5-17 [ 30 sty 2010, 16:46 ] |
| Tytuł: | Re: Firmy Pilotujące Gabaryty |
Cytuj: kolego 3 wiadomosci szybciej masz ogloszenie ..
Kolego tak widziałem ten post wcześniej tylko Ja zamiast Niemieckiego to dobrze znam Angielski a więc zostaje mi narazie szukać pilotażu po Polsce |
|
| Autor: | sokim_photos [ 20 mar 2010, 16:49 ] |
| Tytuł: | Re: Firmy Pilotujące Gabaryty |
Cytuj:
Ładnie umeblowany |
|
| Autor: | Grek [ 22 mar 2010, 19:18 ] |
| Tytuł: | Re: Firmy Pilotujące Gabaryty |
Kilka fotek samochodów pilotujących. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() pozdrawiam!!! |
|
| Autor: | Mariusz [ 09 kwie 2010, 20:38 ] |
| Tytuł: | Re: Firmy Pilotujące Gabaryty |
BOGAMET Vito BF3
|
|
| Autor: | Fox [ 10 kwie 2010, 16:02 ] |
| Tytuł: | Re: Firmy Pilotujące Gabaryty |
Micrusowskie Vivaro w ilości dwóch sztuk pod BF3 ![]()
|
|
| Autor: | Kamilekx [ 11 kwie 2010, 12:31 ] |
| Tytuł: | Re: Firmy Pilotujące Gabaryty |
Widze ,że Micro się rozwija Oby tak dalej Pozdrawiam Micro |
|
| Autor: | Czyzu [ 11 kwie 2010, 14:13 ] |
| Tytuł: | Re: Firmy Pilotujące Gabaryty |
Firma STANZAL z Łodzi: http://www.stanzal.400.pl/ ![]() (c) - Michał Zalewski |
|
| Autor: | Mariusz [ 12 kwie 2010, 21:29 ] |
| Tytuł: | Re: Firmy Pilotujące Gabaryty |
KURSPIOT
|
|
| Autor: | Mark [ 16 kwie 2010, 14:23 ] |
| Tytuł: | Re: Firmy Pilotujące Gabaryty |
Parę naszych zdjęć ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
| Autor: | Mark [ 16 kwie 2010, 17:28 ] |
| Tytuł: | Re: Pojazdy pilotujące transporty nienormatywne |
![]() ![]()
|
|
| Autor: | wojtass_w [ 19 kwie 2010, 19:11 ] |
| Tytuł: | Re: Firmy Pilotujące Gabaryty |
Kilka naszych pilotaży ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
| Autor: | Lysy_schwerlast [ 18 maja 2010, 17:06 ] |
| Tytuł: | Re: Firmy Pilotujące Gabaryty |
Piloci : Maro Trans & JB Logistyka
|
|
| Autor: | Mark [ 29 maja 2010, 8:55 ] |
| Tytuł: | Re: Firmy Pilotujące Gabaryty |
Parę Zdjęć Maro Trans ![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
| Autor: | Mark [ 01 cze 2010, 8:14 ] |
| Tytuł: | Re: Pojazdy pilotujące transporty nienormatywne |
nowy nabytek
|
|
| Autor: | Kaczor [ 12 cze 2010, 18:18 ] |
| Tytuł: | Re: Firmy Pilotujące Gabaryty |
Jeden z nowszych nabytków Micro: ![]()
|
|
| Autor: | Kamilekx [ 16 cze 2010, 22:05 ] |
| Tytuł: | Re: Firmy Pilotujące Gabaryty |
Widziałem Cię dzisiaj MARK jak przez Będzin przejeżdzałeś w strone Częstochowy |
|
| Autor: | Mariusz [ 16 cze 2010, 23:49 ] |
| Tytuł: | Re: Firmy Pilotujące Gabaryty |
BF3 to pojazd wyposażony w specjalną tablicę do wyświetlania znaków. Dlaczego "cytryna" MicroTrans została oznakowana jako BF2 skoro posiada też taką tablicę? Czy ten pojazd nie powinien być również zaliczony do BF3? |
|
| Autor: | Fox [ 17 cze 2010, 17:52 ] |
| Tytuł: | Re: Firmy Pilotujące Gabaryty |
BF-3 ma inną tablicę do wyświetlania znaków. Ten konkretny Berlingo jest robiony na wzór pilotujących samochodów na Węgrzęch i Austrii - tam takie tablice przy BF2 są stosowane na co dzień. |
|
| Strona 6 z 44 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|