Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 6 z 12 [ Posty: 235 ] Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 812 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 13 gru 2014, 8:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2011, 13:33
Posty: 4715
GG: 1466678
Samochód: Serwis 24h
Lokalizacja: Sochaczew

Nip 8371774591 w ceidg masz adres.

Żeby nie było, że firma pierwsza znaleziona z brzegu i teraz mówi, że na słupa.
Obrazek[/url

Zwróć uwagę na PKD, transport, warsztat i autohandel.

_________________
TIR-SERWIS SOCHACZEW
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek
Masz problem Renault lub Volvem z którym nie radzi sobie ASO. Zapraszam!!
Mobilny serwis w całej UE|Serwis ADBLUE NAPRAWY POWYPADKOWE, PROSTOWANIE RAM!!
tel:+48 731-542-832/+48 664-622-456
https://www.facebook.com/LKWSERWIS


Post Wysłano: 13 gru 2014, 11:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 paź 2011, 20:57
Posty: 366
Samochód: Czerwona Paryżanka 460Dxi
Lokalizacja: Skierniewice

Ten obrazek jest tak ogromny jak jajca komara

_________________
" Home is where the heart is "


Post Wysłano: 13 gru 2014, 13:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

To k**** Łukasz czy Krystian? :D

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 13 gru 2014, 13:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3144
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

może ma dwa IMJA... Łukash Krystian Kaszpirowski :D

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 13 gru 2014, 14:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

Emocje jak na grzybach...

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 13 gru 2014, 19:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 lip 2011, 11:01
Posty: 325
Samochód: Strzęp
Lokalizacja: LLB

ale zaśmiecata, chociaż chwila napięta jak baranie jaja :U

_________________
Daf & Vovo
viewtopic.php?f=44&t=31972
Magnum
viewtopic.php?f=44&t=40157
http://g2.gangsters.pl/?ref=317


Post Wysłano: 13 gru 2014, 20:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 gru 2009, 15:49
Posty: 288
Samochód: 21' 590 S
Lokalizacja: G D A Ń S K

Cytuj:
Cytuj:
ach, wyczuwam u niektórych ból dupy i typową ,,cebulaczkowość"...
forum schodzi..
Według mnie a dorobilem się całkowicie sam, to raczej się nie ma czym chwalić.
Cytuj:
Cytuj:
Ale on tego nie dostał, gotówka było płacone :)
A gotówki nie dostał? Bo nie zarobił na pewno. Zresztą srał to pies czy kupił czy dostał, czy z nieba spadło. Zobaczymy jak długo utrzyma ;)
Cytuj:
Cytuj:
A nic, dalej bida w transporcie :(
Przypuszczam, że sam bys chcial w wieku 20kilku lat miec taką "bide" na wlasnosc jak Bartek 8)
Cytuj:
Dementuje plotki, Bartek nie ma 20 a 21 lat.

Bida jest straszna, aż w oczy szczypie, czekajcie na newsy.
Znam gościa który z dnia na dzień ruszył transport, bez totalnie grosza, ktoś mu załatwił kredyt, za kredyt ktoś dostał odsyp, żeby bank dał leasing, a na wpłatę własną wystawił kilka faktur. Narazie jeździ..
Nic do autora tematu nie mam. Jaracie się jak lamusy kolegą.
Jest u mnie na mieście kilku 20 letnich "dorobkiewiczow" lansują się za hajs matki. E90 parkuja 3m od drzwi do marketu, żeby czasem nikt ich nie przeoczyl. Łeb poryty jak u narkomana....

Ty Kaspirowicz, Kaspirowski, Kaspersky czy inny Harry z Tybetu, na wszystkim sie znasz, pół
Sochaczewa to Twoi znajomi, do tego multiprzedsiębiorca jesteś, a banki od Ciebie pożyczają gotówke- jesteś master wszystkiego a do tego profesor filozofii stosowanej. Nie mniej jednak ja tu tylko prowadzę swój temat, a ty pewnie chciałbyś posprzątać - nie dasz rady.

A teraz fakty:
- Lans na E90 = Jesteśmy w Sochaczewie, tu wszystko jest inaczej. (zaczynając od transportu z rolnictwa powstałego :D )
- Mnie ani tata, tudzież mama nie finansuje i nie dokłada do konsumpcji bieżącej
- Nie mniej jednak, chcialbym parkować bezwypadkowe 318d E90 niż te twoje wszystkie składane z pięciu Sochaczewskie twory, na nie jednym pewnie w podłodze znajdziemy jakiś wycinek z kontenera 40ft Maersk

Nie każdy super przedsiębiorca ma czas na prowadzenie wywodów o prowadzeniu swojej firmy i o zakupach. Boli cie, ze tobą się nikt już nie jara. Jak Michał Karmowski, POZDRO!

_________________
KINGS NEVER DIE


Post Wysłano: 13 gru 2014, 20:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 maja 2006, 15:20
Posty: 42

Panowie uspokójcie się. Chu.. wam do tego skąd bart ma chajs na samochody. Nawet jak pomogli mu rodzice to co w tym złego, komu mają pomóc jak nie własnemu dziecku. Drogi Łukaszu, czy ciebie ktoś pyta skąd wziąłeś pieniądze na rozkręcenie twojego mega biznesu. Ciekawi mnie tylko to kiedy ty masz czas na jego prowadzenie, skoro non stop siedzisz na forum i piszesz jakieś durnoty. Sam ciągniesz na siebie baty, a później wielkie zdziwienie jak na ciebie najeżdżają.


Post Wysłano: 14 gru 2014, 0:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3582
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Cytuj:
Znam gościa który z dnia na dzień ruszył transport, bez totalnie grosza, ktoś mu załatwił kredyt, za kredyt ktoś dostał odsyp, żeby bank dał leasing, a na wpłatę własną wystawił kilka faktur. Narazie jeździ..
Nic do autora tematu nie mam. Jaracie się jak lamusy kolegą.
Jest u mnie na mieście kilku 20 letnich "dorobkiewiczow" lansują się za hajs matki. E90 parkuja 3m od drzwi do marketu, żeby czasem nikt ich nie przeoczyl. Łeb poryty jak u narkomana....
Wiesz co kolego Lukashu Hansie Christianie Andersenie sochaczewski pisarzu i poeto najbardziej znany ze swej twórczości baśniopisarskiej:
Obrazek
tak pisać biorąc pod uwagę co się samemu przedstawia na forum.

A autor tematu, no co, ma to ma te swoje trzyhalogenowe tiry, ale ma fizycznie a nie wirtualnie, na poczekaniu się znajdą osoby na tym forum które to potwierdzą, ja też pare razy widziałem jak se u Niemca poganiały, no a u naszego herbatnika równanie z samymi niewiadomymi.

Tak się składa, że od dłuższego czasu tiruje w firmie która sie składa z czterech firm: ojca, dwie starszego syna i jedna młodszego. Ja jeżdżę w sumie kwestią przypadku u starego, ale synki chociaż jeżdżą na swoim i za swoje to nie byliby w tym miejscu w którym są gdyby nie stary. Ot cała tajemnica rodzinnego biznesu.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 14 gru 2014, 1:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Cytuj:
Nip 8371774591 w ceidg masz adres.

Żeby nie było, że firma pierwsza znaleziona z brzegu i teraz mówi, że na słupa.
Obrazek[/url

Zwróć uwagę na PKD, transport, warsztat i autohandel.
Działasz od września a paliwo na transport to pewnie brałeś za punkty z karty vitay?
BTW albo mi się wydaje albo schudłeś :)

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 14 gru 2014, 11:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 wrz 2014, 15:40
Posty: 46

Chyba zazdrość przez was przemawia. Co to kogo obchodzi skąd ma pieniądze na to i tamto. To jego sprawa. Zarobił to zarobił, wygrał, dostał, ukradł- nie wasz interes.


Post Wysłano: 14 gru 2014, 20:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 paź 2010, 20:55
Posty: 133
GG: 1
Samochód: Scania
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Oj jak tu pachnie cebulą... Oskarżyciele ,obrońcy czekam tylko na sędzie Moderatora.. :| To jest dział garaż a wiadomo co w nim się najczęściej znajduje ,więc temat powinien dotyczyć Dafa jego wyglądu ,spraw technicznych ,odczuć z jazdy ,życia w kabinie i innych tego typu spraw. Tak jak Polska dzieli się na PO I PIS ,tak też dzieli się na normalnych ludzi którzy ogarniają życie i zawistnych cebulaków. Z góry przepraszam za ot ,ale mimo iż z niektórych postów się śmiałem ,tak teraz musiałem wyrazić swoją opinie.

_________________
INTERCOOLER


Post Wysłano: 14 gru 2014, 21:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 gru 2007, 10:34
Posty: 127
GG: 6080820
Lokalizacja: Stargard [ZST]

Proponuję kupić sobie wszystkim co zazdroszczą maść na BÓL DUPY.!!

_________________
''A mi się marzy moi mili trackera życie, wielkie auto i szosa gładka"

Kategoria B 06.12.2010
Kategoria C 29.09.2011
Kategoria C+E 18.01.2012
Świadectwo Kwalifikacji 11.05.2012


Post Wysłano: 14 gru 2014, 22:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3273
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Proponuję kupić sobie wszystkim co zazdroszczą maść na BÓL DUPY.!!
Nie trzeba. Każdy normalny człowiek nie będzie tu siał fermentu.
Powiem nawet więcej - nie każdy ma prawo siać ferment.
Ja na przykład mógłbym wyszydzać barta, że psiewoźnik, że TIRy dostał i za młody szczaw.
Ale ja nie mam prawa. Jestem ZWYKŁYM kierowcą, co nigdy w życiu firmy nie miał. To nie ja odważyłem się w młodym wieku prowadzić działalność transportową.
Dlatego takie paparuchy jak Kaszpirowsky też nie mają prawa nic tu bronchać.
On dużo trzeszczy i brzęczy, ale miodu nie daje za nic....

PS:
Cytuj:
Cytuj:
Nip 8371774591 w ceidg masz adres.

Żeby nie było, że firma pierwsza znaleziona z brzegu i teraz mówi, że na słupa.
Obrazek[/url

Zwróć uwagę na PKD, transport, warsztat i autohandel.
Działasz od września a paliwo na transport to pewnie brałeś za punkty z karty vitay?
BTW albo mi się wydaje albo schudłeś :)
Najlepszy wic jest taki, że na FB niejaki Krystian Waciak jest w związku ze spedytorką olą. a Łukasz Mechanik ma żonę z transportem.
Dla mnie to mindfuck


Post Wysłano: 14 gru 2014, 23:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 kwie 2009, 13:00
Posty: 175
GG: 2267782
Samochód: IVECO Eurostar & VOLVO V40
Lokalizacja: Sochaczew (WSC)

Muszę obronić miasto Sochaczew. Frajerów w E90 jest tylko paru i nie wszystkie firmy transportowe wywodzą się ze "rolnictwa powstałego". W Sochaczewie połowa jest odwrotnie, nie wszystko, Bartku :)

Odchodząc od tematu Sochaczewa... Jestem ciekaw, jak wygląda aktualnie wnętrze DAFa. Pamiętam doskonale, jak przerabialiście np. łóżko w FH16 660. Czy zostały poczynione jakieś udoskonalenia w XF?

Pozdrawiam, dumny mieszkaniec Sochaczewa.


Post Wysłano: 14 gru 2014, 23:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 lip 2011, 11:01
Posty: 325
Samochód: Strzęp
Lokalizacja: LLB

dies_nefastus może jak byś się odważył to byś miał więcej do powiedzenia. Bo z tego co widzę najwięcej do powiedzenia mają Ci "co słyszeli", "domyślają się"
A co do BARTA - nawet jak dostał to co z tego? Może zasłużył swoją pracą? Postępowaniem? A co ojciec miał może "pomóc" obcemu? Ma możliwość to pomaga jak każdy (prawie) rodzic. Co w tym złego? Najważniejsze to nie zaprzepaścić tego.

_________________
Daf & Vovo
viewtopic.php?f=44&t=31972
Magnum
viewtopic.php?f=44&t=40157
http://g2.gangsters.pl/?ref=317


Post Wysłano: 14 gru 2014, 23:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5945

Nikt nie powiedział, że każdy będzie miał w życiu tak samo łatwo/trudno :]

Nikt nie wspomina o tym, że biorąc na siebie samochody, wziął razem z nimi olbrzymią odpowiedzialność. Na pewno zarabia lepiej niż większość rówieśników, ale i obowiązki, i odpowiedzialność nie ta co u rówieśników martwiących się za co pić w następny weekend. Byle problem może kosztować tyle co 5 lat picia jego kolegów ze studiów.


Post Wysłano: 15 gru 2014, 0:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Cytuj:

PS:
Cytuj:
Cytuj:
Nip 8371774591 w ceidg masz adres.

Żeby nie było, że firma pierwsza znaleziona z brzegu i teraz mówi, że na słupa.
Obrazek[/url

Zwróć uwagę na PKD, transport, warsztat i autohandel.
Działasz od września a paliwo na transport to pewnie brałeś za punkty z karty vitay?
BTW albo mi się wydaje albo schudłeś :)
Najlepszy wic jest taki, że na FB niejaki Krystian Waciak jest w związku ze spedytorką olą. a Łukasz Mechanik ma żonę z transportem.
Dla mnie to mindfuck
Najlepsze jest to ze jak wrzucisz dane z nipu z ceig to wyskakuje jeden jedyny typek który waży jakies 80kg i jest z Sochaczewa lub okolic. Zdjęcia ma z Roburem MP4 I jakims telewizorem.
Z tego co pamietam Łukasz czy tam Krystian to kawał schaba a nie jakas wydmuszka :)

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 15 gru 2014, 4:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 gru 2009, 15:49
Posty: 288
Samochód: 21' 590 S
Lokalizacja: G D A Ń S K

Cytuj:
dies_nefastus może jak byś się odważył to byś miał więcej do powiedzenia. Bo z tego co widzę najwięcej do powiedzenia mają Ci "co słyszeli", "domyślają się"
A co do BARTA - nawet jak dostał to co z tego? Może zasłużył swoją pracą? Postępowaniem? A co ojciec miał może "pomóc" obcemu? Ma możliwość to pomaga jak każdy (prawie) rodzic. Co w tym złego? Najważniejsze to nie zaprzepaścić tego.
Cytuj:
Nikt nie powiedział, że każdy będzie miał w życiu tak samo łatwo/trudno :]

Nikt nie wspomina o tym, że biorąc na siebie samochody, wziął razem z nimi olbrzymią odpowiedzialność. Na pewno zarabia lepiej niż większość rówieśników, ale i obowiązki, i odpowiedzialność nie ta co u rówieśników martwiących się za co pić w następny weekend. Byle problem może kosztować tyle co 5 lat picia jego kolegów ze studiów.

Niby wszystko zostało powiedziane, ale czas na moje modus operandi, bo przecież grana jest rozmowa "o mnie". Pieniądze to nie wszystko moi drodzy, ktoś kto tego nie jest w stanie zrozumieć to jego OGROMNA strata. W moim życiu było wiele znaczących zwrotów akcji, na studiach przetarłem oczy i zostałem sam sobie sterem, nie było łatwo, ale udało się ruszyć z tym całym kabaretem.

Na życie trzeba mieć sposób, mimo że nie tak sobie wyobrażałem moje studenckie lata. Przecież znajomi w piątki odpalają jakieś 0,7 w Sopockich imprezowniach, to ja w niejeden piątkowy wieczór pędziłem DK22 w stronę Świecka albo wracałem do domu. Było też kilkanaście nocy z telefonem przyklejonym do ucha. Nie narzekam, bo świadomie taką drogę wybrałem. Dla mnie skończyły się czasy gdy transport to tylko ładne ciężarówki, zloty i opowieści na forach o tym co słyszałem i co widziałem.

Jeśli ktoś ma jakieś konstruktywne argumenty aby wejść w dyskusje - zapraszam, ale jedynie face to face. Temat wróci na cel tematyczny dot. DAFa.

PS: Rodzice? Jeśli rodzice wam pomagają, szczerzę zazdroszczę.

_________________
KINGS NEVER DIE


Post Wysłano: 15 gru 2014, 10:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lis 2008, 12:04
Posty: 172
GG: 2342906
Samochód: Mercedes Mp3 440

Trzeba poprostu kupic masc na bol dupy dla wszystkich i tyle !!! Chyba forum traci na wartosci skoro juz wkrada sie element zazdrosci . Wydawalo mi sie ze tu ma byc milo sympatycznie i bratersko z racji zawodu lub pasji do ciezarowek i calego tego swiata z nim zwiazanego a jest calkiem inaczej. Piszmy juz tylko wylacznie o aucie tak jak w tytule bo na razmoey jest inny temat. Bart szerokosci i bij kase na potege a auta niech nigdy nie padaja :) jedno sie liczy NL styl :) zolto zolto jest wiec pieknie :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 6 z 12 [ Posty: 235 ] Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 812 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: