| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| MAN TGS i TGX facelift https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=36374 |
Strona 6 z 7 |
| Autor: | Kermiter [ 02 cze 2013, 15:44 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGS i TGX facelift |
Był na testach/prezentacji w znajomej firmie, ot ciekawostka układ wydechowy ma wsumie raptem 17 czujników jak to przedstawiciel powiedział |
|
| Autor: | lupet20 [ 06 cze 2013, 22:48 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGS i TGX facelift |
Mamy Piękne porównanie. Daf ładniejszy
|
|
| Autor: | mlody1 [ 07 cze 2013, 13:27 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGS i TGX facelift |
Ten zielony przypadł mi do gustu |
|
| Autor: | JJacek [ 02 sie 2013, 12:13 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGS i TGX facelift |
Panowie nie wiecie czasem jakie skrzynie biegów są dostepne w nowym mańku,bo na polskiej stronie MAN-a nic nie znalazłem, z góry dziękuje. Pozdrawiam |
|
| Autor: | KG17 [ 16 cze 2014, 0:21 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGS i TGX facelift |
Cytuj: Panowie nie wiecie czasem jakie skrzynie biegów są dostepne w nowym mańku,bo na polskiej stronie MAN-a nic nie znalazłem, z góry dziękuje. Pozdrawiam
Skrzynia manualna z opcją comfort shift i automatyczna tipmatic .
|
|
| Autor: | bart722 [ 01 lip 2014, 13:15 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGS i TGX facelift |
http://40ton.net/man-tgx-doczekal-sie-l ... ny-silnik/ |
|
| Autor: | Edler [ 11 kwie 2015, 13:19 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGS i TGX facelift |
Dziń dybry, Jeździ ktoś TGXem Euro 6? jak tam się sprawuje ten wynalazek, nie chodzi o komfort jazdy, kabine itp tylko o awaryjność i spalanie |
|
| Autor: | MAN [ 11 kwie 2015, 15:45 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGS i TGX facelift |
Cytuj: Dziń dybry,
A co nowe volvo bokiem już wychodzi?
Jeździ ktoś TGXem Euro 6? jak tam się sprawuje ten wynalazek, nie chodzi o komfort jazdy, kabine itp tylko o awaryjność i spalanie |
|
| Autor: | młody [ 11 kwie 2015, 16:44 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGS i TGX facelift |
Pewnie za dużo pali. |
|
| Autor: | Edler [ 11 kwie 2015, 17:02 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGS i TGX facelift |
Nie bierzemy następny i świat nie kończy się na Volvie |
|
| Autor: | MAN [ 11 kwie 2015, 17:19 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGS i TGX facelift |
Cytuj: Nie bierzemy następny i świat nie kończy się na Volvie
Jak t6o nie, ty jako zagorzały fanatyk volva, będziesz profanował swoją ulubioną markę |
|
| Autor: | jabson [ 11 kwie 2015, 18:47 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGS i TGX facelift |
Cytuj: Nie bierzemy następny i świat nie kończy się na Volvie
Ja zamiast MANa pokusilbym się na Range T. Serwisowanie można robić we Volvo więc mając już FH nie masz konieczności szukania od nowa serwisów i zniżek. Z tego co mi wiadomo nowe tgx mają turbine z tym turboszajsem co scania 4 470. Na parkingach jednak kierowcy nie narzekają na nowe auta.
|
|
| Autor: | MAN [ 11 kwie 2015, 19:04 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGS i TGX facelift |
Nie turboszajs jak w scani tylko dwie osobne turbiny mała i duża |
|
| Autor: | SlawekDxI [ 11 kwie 2015, 19:15 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGS i TGX facelift |
Nasze oba (jeden ok 50 000 km drugi połowę z tego) jeżdżą sobie,jeden i drugi spalanie ok. 26l/100km wozimy wszystko po zachodzie.Oba lowdecki,oba efficient line,oba białe,440,i oba mułowate |
|
| Autor: | KUBO-SK [ 23 maja 2015, 8:10 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGS i TGX facelift |
New MAN TGS 35.440 Euro 6 8x6 ![]() VIDEO:New MAN TGS 35.440 Euro 6 - driving at the quarry http://www.youtube.com/watch?v=1z48d5GUqR4 |
|
| Autor: | KUBO-SK [ 24 maja 2015, 20:54 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGS i TGX facelift |
New MAN TGS 35.440 Euro 6 8x6 ![]() VIDEO: New MAN TGS 35.440 Euro 6 - downhill from quarry https://www.youtube.com/watch?v=uZ_wnGl8yzQ |
|
| Autor: | kubamich1 [ 15 lip 2015, 14:07 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGS i TGX facelift |
Koledzy pytanko, czy w radiu w Manie TGX e6 jest jakieś gniazdo usb żeby pendriva z muzyką podłączyć albo chociaż wyjście Aux? |
|
| Autor: | Żwirek [ 15 lip 2015, 22:42 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGS i TGX facelift |
My mamy totalnie goły ostatni możliwy wypust E5, nawet dołów drzwi nie ma |
|
| Autor: | FLYP [ 27 lip 2015, 14:13 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGS i TGX facelift |
Jeśli masz na wyposażeniu to znajduje się przy prawym uchwycie na kubek. Po wewnętrznej stronie tej półeczki środkowej. Oczywiście wejście AUX/USB. Jeśli dobrze pamiętam to w instrukcji obsługi pojazdu jest też możliwość posiadania tych wtyków w panelu przy hamulcu ręcznym Tu doskonale widać: https://youtu.be/FJv6PTH7I6k?t=4m55s (Spauzuj sobie filmik jak go włączysz, to ujrzysz dokładnie) Trochę to ch#$owo umieścili Ja niestety nie mam |
|
| Autor: | Gośc [ 15 mar 2016, 23:11 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGS i TGX facelift |
Małe pytanie, na dniach ląduje nowy TGS u nas w firmie, jaką będzie miał skrzynię, 8 ZF czy 6 ze Scanii? |
|
| Strona 6 z 7 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|