| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Mercedes-Benz ACTROS 1842 MPIV https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=34610 |
Strona 6 z 15 |
| Autor: | Sprinter318CDI [ 08 maja 2012, 10:01 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes-Benz ACTROS 1842 MPIV |
Actros prezentuje sie genialnie, mam slabosc do tych aut. Powiedz mi, bywasz czasami w Poznaniu ? |
|
| Autor: | Michzio' [ 08 maja 2012, 10:06 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes-Benz ACTROS 1842 MPIV |
Cytuj: Actros prezentuje sie genialnie, mam slabosc do tych aut. Powiedz mi, bywasz czasami w Poznaniu ?
Czasami ładujemy sie w okolicach Poznania, ale w samym Poznaniu jeszcze nie byłem.
|
|
| Autor: | patrykR500 [ 08 maja 2012, 10:52 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes-Benz ACTROS 1842 MPIV |
Nowa firana , wcześniej latał z tą czerwona złotą opisaną . |
|
| Autor: | MAN F8 19.361 [ 08 maja 2012, 20:45 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes-Benz ACTROS 1842 MPIV |
Auto marzenie |
|
| Autor: | Lukassz [ 08 maja 2012, 20:49 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes-Benz ACTROS 1842 MPIV |
Piękny jest |
|
| Autor: | MAN F8 19.361 [ 08 maja 2012, 20:54 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes-Benz ACTROS 1842 MPIV |
Jakby Ci się jeszcze kiedyś udało nagrać dźwięk tych trąbek byłoby fajnie, bo z tego co pamiętam to pięknie to brzdękało |
|
| Autor: | DWR [ 08 maja 2012, 21:52 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes-Benz ACTROS 1842 MPIV |
Mmm piękność |
|
| Autor: | patrykR500 [ 09 maja 2012, 6:00 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes-Benz ACTROS 1842 MPIV |
Najładniej by mu było w takim zestawieniu : http://www.kelsa.co.uk/view-bar/mercede ... iniBar_982 http://www.kelsa.co.uk/view-bar/mercede ... sisBar_986 http://www.kelsa.co.uk/view-bar/mercede ... ngBars_989 http://www.kelsa.co.uk/view-bar/mercede ... /LoBar_985 http://www.kelsa.co.uk/view-bar/mercede ... /HiBar_983 Ale to wasz samochód i jak zrobicie tak my nie mamy nic do gadania. |
|
| Autor: | Oluś. [ 09 maja 2012, 8:31 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes-Benz ACTROS 1842 MPIV |
Cytuj: Najładniej by mu było w takim zestawieniu :
Pasowało by bardzo, ale cena też jest dobra hahaha http://www.kelsa.co.uk/view-bar/mercede ... iniBar_982 http://www.kelsa.co.uk/view-bar/mercede ... sisBar_986 http://www.kelsa.co.uk/view-bar/mercede ... ngBars_989 http://www.kelsa.co.uk/view-bar/mercede ... /LoBar_985 http://www.kelsa.co.uk/view-bar/mercede ... /HiBar_983 Ale to wasz samochód i jak zrobicie tak my nie mamy nic do gadania. |
|
| Autor: | zdanek189 [ 09 maja 2012, 10:27 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes-Benz ACTROS 1842 MPIV |
Actrosik bardzo ładny, najbardziej podoba sie mi jego stylistyka taki kosmiczny^^ Szerokości życzę i dozobaczenia na trasie. PS: Latasz może DK11 ? Podgaje - Szczecinek ? |
|
| Autor: | driftking [ 09 maja 2012, 18:07 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes-Benz ACTROS 1842 MPIV |
Piękna maszynka. Strasznie podoba mi się ten nowy actros. Powodzenia i szerokości |
|
| Autor: | W123 [ 12 maja 2012, 15:59 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes-Benz ACTROS 1842 MPIV |
Po prostu brak mi słów Pozdrowienia dla Ciebie i dzięki za reakcję już z daleka na fotki
|
|
| Autor: | Kasztan322 [ 12 maja 2012, 17:08 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes-Benz ACTROS 1842 MPIV |
No no, fajny Actrosik. Pewnie na parkingach ludzie kierują oczy na autko Swoją drogą ostatnia fotka robiona była na wylocie z Suwałk w stronę Budziska? |
|
| Autor: | Jacek [ 12 maja 2012, 17:20 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes-Benz ACTROS 1842 MPIV |
Cytuj: No no, fajny Actrosik. Pewnie na parkingach ludzie kierują oczy na autko
W Szwajcarii pod Suwałkami Swoją drogą ostatnia fotka robiona była na wylocie z Suwałk w stronę Budziska? |
|
| Autor: | W123 [ 12 maja 2012, 17:35 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes-Benz ACTROS 1842 MPIV |
Obaj Panowie macie racje, Actrosik akurat wjeżdżał do Suwałk od strony Litwy |
|
| Autor: | MAN F8 19.361 [ 13 maja 2012, 10:43 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes-Benz ACTROS 1842 MPIV |
Spalanie rzeczywiście bardzo niskie |
|
| Autor: | Jacek [ 13 maja 2012, 11:52 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes-Benz ACTROS 1842 MPIV |
Liczysz mu ręcznie spalanie? |
|
| Autor: | Long [ 13 maja 2012, 13:30 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes-Benz ACTROS 1842 MPIV |
Obrysówki na globie Ci nie świecą, czy tylko na zdjęciu (drugim już) tak to wygląda? Pozazdrościć wozu, bezawaryjnych |
|
| Strona 6 z 15 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|