| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Renault Premium 440dxi - nowy nabytek :] https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=31075 |
Strona 6 z 7 |
| Autor: | Jacek_Bydgoszcz [ 22 wrz 2012, 19:45 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium 440dxi - nowy nabytek :] |
Taaa zgadza się wszystko |
|
| Autor: | cH3sTeR [ 26 wrz 2012, 20:56 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium 440dxi - nowy nabytek :] |
Widziany 24.09 o godz 5.15 w Biedronka Koszalin. |
|
| Autor: | wojtas92 [ 22 paź 2012, 9:48 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium 440dxi - nowy nabytek :] |
Cześć Jacek! Mijałem Cię w zeszłym tygodniu w Ostrowie Wielkopolskim, wóz nie trudno pomylić, więc nie mam wątpliwości, wóz jak zwykle na błysk. Nie świecił Ci lewy tył w przyczepie - sprawdź, jeśli nie wiedziałeś |
|
| Autor: | MaciejOsw [ 20 lis 2012, 22:11 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium 440dxi - nowy nabytek :] |
Można krzyczeć, i machać a Jacek zamyślony i nie widzi |
|
| Autor: | Benio [ 20 lis 2012, 22:14 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium 440dxi - nowy nabytek :] |
Auto-widmo... na cb-ku tez mozna wołać i wołać |
|
| Autor: | Szaki [ 20 lis 2012, 22:26 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium 440dxi - nowy nabytek :] |
Nie chce rozmawiać i tyle- proste. |
|
| Autor: | Mihu [ 09 kwie 2013, 22:12 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium 440dxi - nowy nabytek :] |
Mijalismy sie dzis w Strzelcach Op. jakos kolo 8.00. |
|
| Autor: | Jacek_Bydgoszcz [ 12 kwie 2013, 18:34 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium 440dxi - nowy nabytek :] |
Ja już niestety nie jeżdżę zieloną bo jestem na chorobowym do końca września, dlatego na auto wsiadł kierowca, a na jesień ja będę myślał nad czymś nowym |
|
| Autor: | sawel22 [ 21 cze 2013, 16:28 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium 440dxi - nowy nabytek :] |
Może jakaś mała aktualizacja ? |
|
| Autor: | Darecki95 [ 21 cze 2013, 18:35 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium 440dxi - nowy nabytek :] |
Cytuj: Może jakaś mała aktualizacja ?
Z tego co widziałem to Jacek na Magnumce jeździ? Taka biało-czerwona chyba i też przyczepa 3ośki ?
|
|
| Autor: | Kwiatula [ 23 cze 2013, 15:29 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium 440dxi - nowy nabytek :] |
W zeszłym tygodniu w Żorach na tym pierwszym rondku w kierunku A1 widziałem auto, myślałem że to autor tematu i w sumie chwilę na radiu pogadałem z kierowcą. Auto na maksa rozpoznawalne tak czy owak. |
|
| Autor: | MechanikSochaczew [ 18 lip 2013, 9:34 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium 440dxi - nowy nabytek :] |
Nie jezdzisz czasami magnolią dxi, z 3 osiową przyczepą, w malowaniu route 66, na bydgoskich taflach i stałeś w miejscowości wężyki (trasa Sochaczew-Płock) przed 9 rano. |
|
| Autor: | Darecki95 [ 18 lip 2013, 10:07 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium 440dxi - nowy nabytek :] |
Cytuj: Nie jezdzisz czasami magnolią dxi, z 3 osiową przyczepą, w malowaniu route 66, na bydgoskich taflach i stałeś w miejscowości wężyki (trasa Sochaczew-Płock) przed 9 rano.
Odpowiem za kolegę tak to jego Magnumka, chyba gdzieś tutaj na forum były zdjecia.
|
|
| Autor: | MechanikSochaczew [ 18 lip 2013, 13:07 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium 440dxi - nowy nabytek :] |
Cytuj:
Odpowiem za kolegę tak to jego Magnumka
To ladna sztuka Docisne jeszcze raz glowe w daf'ie, i sie car'ne zobaczyc czy stoi |
|
| Autor: | magnumdxi [ 18 lip 2013, 17:12 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium 440dxi - nowy nabytek :] |
Jak już tak gadacie o Madzi to wrzuć foty |
|
| Autor: | MechanikSochaczew [ 18 lip 2013, 18:41 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium 440dxi - nowy nabytek :] |
Nie dotarłem w końcu. |
|
| Autor: | Norbi-Trans [ 18 lip 2013, 23:46 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium 440dxi - nowy nabytek :] |
Renata dzis widzian w radomiu |
|
| Autor: | magnumdxi [ 19 lip 2013, 0:08 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium 440dxi - nowy nabytek :] |
Łukasz Czyżby poniósł Cię melanż? |
|
| Autor: | Wilk 09 [ 19 lip 2013, 20:52 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium 440dxi - nowy nabytek :] |
Tą Renie widziałem dziś czyli 19.07.2013 r. około godziny 20 na Niepołomickiej strefie przemysłowej. Nie podchodziłem do kierowcy bo miał zasłonięte firanki. Pozdrawiam Wilk 09 |
|
| Strona 6 z 7 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|