| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Volvo Fh 440 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=23422 |
Strona 6 z 16 |
| Autor: | Kempes_1985 [ 12 mar 2011, 13:47 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo Fh 440 |
Kseny założyliście widziałem DK 10 koło Solca Kujawskiego chyba we wtorek |
|
| Autor: | Szaki [ 20 mar 2011, 10:07 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo Fh 440 |
Moim zdaniem, za dużo tego czerwonego i bordowego. Jaki koszt tego kangura? |
|
| Autor: | DWR [ 20 mar 2011, 10:13 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo Fh 440 |
Niecałe 2 tys złotych |
|
| Autor: | mati2651 [ 20 mar 2011, 12:55 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo Fh 440 |
Auto piękne tylko pozazdrościć ajak by jeszcze szerokiego kapicia na przód to już w ogóle piękne auto. |
|
| Autor: | VeRay [ 20 mar 2011, 13:06 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo Fh 440 |
Cytuj: Niecałe 2 tys złotych
Gdzie tak tanio kupiłeś |
|
| Autor: | DWR [ 20 mar 2011, 13:09 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo Fh 440 |
Kolego taka okazja się trafiła, że aż grzech żeby odmówic |
|
| Autor: | kuxi [ 20 mar 2011, 13:13 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo Fh 440 |
Oj autko nabrało charakteru ! Podoba mi się pozdrawiam |
|
| Autor: | Bajzel [ 20 mar 2011, 13:15 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo Fh 440 |
Pyrgnij rurki na bordowo, a środek na srebrno, bo mdły się robi strasznie... |
|
| Autor: | Rozyk2 [ 20 mar 2011, 13:21 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo Fh 440 |
Dawid mijałem się z nim wczoraj koło Mondii w godzinach coś od 13-14 |
|
| Autor: | DWR [ 20 mar 2011, 13:35 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo Fh 440 |
Bajzel dzięki za podpowiedź Rozyk2 musimy umówic się kiedyś to porobimy parę zdjęc całego taboru Dzięki Panowie za komentarze |
|
| Autor: | Dolar [ 20 mar 2011, 14:57 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo Fh 440 |
Jestem zachwycony |
|
| Autor: | DWR [ 20 mar 2011, 16:51 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo Fh 440 |
Dzięki serdeczne kolega za projekt |
|
| Autor: | patrykR500 [ 20 mar 2011, 20:27 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo Fh 440 |
No no ale żeś auto odwalił rób foto zgłaszaj na MT . Jeszcze tylko jakąś pikowaną tapicere i gitara. |
|
| Autor: | Kempes_1985 [ 28 kwie 2011, 19:41 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo Fh 440 |
Póki co Volvo wygląda super - teraz tylko musicie uważać żeby nie przesadzić. A Cf-em podobnym jeździłem ostatnio na urlopie tylko 4x2 i białym. |
|
| Autor: | Igor [ 01 maja 2011, 18:56 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo Fh 440 |
CF najładniejszy z całej floty - bo nie dotknięty żadnym dziwacznym tuningiem. |
|
| Autor: | DWR [ 04 cze 2011, 6:42 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo Fh 440 |
Jest i szeroki laczek ![]()
|
|
| Autor: | TczewTomek [ 04 cze 2011, 8:13 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo Fh 440 |
Nie myślałeś żeby założyć lepiej 385/55 ? Oponka dużo lepiej wygląda .. |
|
| Strona 6 z 16 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|