| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| MAN F90 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=1074 |
Strona 6 z 6 |
| Autor: | MAN F8 19.361 [ 30 gru 2013, 21:32 ] |
| Tytuł: | Re: MAN F90 |
Pamiętam jak jakiś czas temu taki Unterflur-też 25.372, tyle, że z zabudową hakową jeździł w Pszczynie na skupie złomu, potem stał jakiś czas odstawiony na sprzedaż... Jedyny F90 Unterflur jakiego do tej pory spotkałem |
|
| Autor: | transbol [ 30 cze 2014, 13:36 ] |
| Tytuł: | Re: MAN F90 |
Do sprzedania niepowtarzalny F90 Unterflur http://allegro.pl/man-24-372-i4351854928.html |
|
| Strona 6 z 6 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|