Cytuj:
Instalacja jest 24v.
A co do zrobienia ?
Pojazd 40 lat silnik pewnie 4 cylindry nie podałeś typu z kabiny.
Pewnie wszystkie elementy ruchome jak zwrotnice, końcówki czy hamulce.
Być może blacharka nie wiadomo jak rama.
Wiesz musiałbym odkurzyć szklaną kulę by cokolwiek napisać.
Z historii silnikowych to może być do zrobienia pompa wtryskowa rotacyjna - one przeciekały na ośkach sterowania.
Zzx troche po czasie ale szwbka zrobiła mnie w bambuko.. teraz jest krótsza skrzynia 1985 oczywiście jak ten z obory R6 ale tu 230kkm (tam 262kkm), Niemiec przesłał nagranie jak pracuje, olej wymieniany 3 lata temu, w kabinie dziura na tylnym narożniku od strony pasażera.. innych mankamentów nie widzę, tylko on chce 3500 ojro
Był oryginalnie wskaźnik aktualnego ciśnienia oleju, czy tylko czerwona kontrolka?