Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 05 cze 2026, 12:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lut 2016, 11:22
Posty: 3

Tak czy nie? Czy ktoś wynajmował? Jakie macie doświadczenia?


Post Wysłano: 08 cze 2026, 9:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 paź 2015, 22:09
Posty: 23

Wszystko zależy od sytuacji. Najem może z jednej strony wydawać się droższym rozwiązaniem, ale jest wygodniejszy, szczególnie jeśli chcesz zmieniać samochodód co rok, 2 czy 3 lata. Dobra opcja jeśli nie wiesz czy chcesz dalej jeździć danym autem, czy chcesz sobie zostawić, nie musisz po zakońćzeniu szukać kupca, tylko oddajesz samochód i bierzesz kolejny.

_________________
sssss


Post Wysłano: 08 cze 2026, 10:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 cze 2026, 10:43
Posty: 1

Plusem jest na pewno to, ze w jednej racie masz wszystko. Mianowicie ubezpieczenie, serwisy itp. Płacisz miesięcznie stałą ratę plus oczywisćie paliwo. Dzięki temu możesz sobie z góry zaplanować wydatki. NIe obchodzi Cię inflacja, czy stopy procentowe jak w przypadku kredytu. Koszt takiej raty możesz sobie sprawdzić z góry na stronie firmy, która zajmuje się najmem. Zerknij sobie na przyklad na stronę Masterlease - jest tam kalkulator i możesz sobie wyliczyć jak to wyglada dla poszczególnych samochodów. Stawki za ubezpieczenie i serwis są ok, raczej taniej byś sam nie znalazł.


Post Wysłano: 08 cze 2026, 12:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 cze 2026, 12:23
Posty: 1

A bierzesz na firmę czy nie?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: