Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Man TGL 8.180
Post Wysłano: 18 maja 2026, 10:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 kwie 2026, 11:44
Posty: 1

Witam wszystkich.

Mam Problem z moim tgl-em.
-po odpaleniu strasznie dymi i nie chce wejść na obroty, a po chwili gaśnie.
-wymieniłem filtr paliwa, nic się nie zmieniło
- nie pokazuje żadnych błędów
-przebieg autka to 320tyś rok prod 2006.

Czy komuś coś przychodzi do głowy?

_________________
....


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: