Cytuj:
Przy okazji mogłeś zapytać, kiedy to jeb*** klepisko przerobią na parking.
Ostatni raz byłem tam w 2013 roku, to właśnie pamiętam ten rozwalony parking.

Nie no teraz to już wyremontowane, jak wyżej kolega napisał, nie ma tragedii.
Cytuj:
W An torze się takie ładunki wozi jak stal z badziewnej huty ?
Myślałem że macie jakieś dograne raczej roboty
W sumie to z tego co wiem, to bardzo dużo woziliśmy stali z huty z Krakowa. Ja tak nie odwiedzam tego miejsca, bo nie jeżdżę z reguły po kraju, teraz mi tak jakoś się ułożyło, że pojechałem na kółeczko. Ale nie było naprawdę źle, nastawiłem się na najgorsze, a od wjazdu do wyjazdu 1h 30 min., to myślę że jak na hutę, to wręcz zajebiście.
Cytuj:
Mnie też kiedyś złapał bez pasów, jadąc od bramy 5tej, jak się skręciło w prawo zaraz, była taka długa prosta.
Prędkość, światła i pasy.
No właśnie dokładnie w tym miejscu to było.

Tylko, że jechałem akurat do wyjazdu.