Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 mar 2026, 18:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2007, 17:56
Posty: 581
GG: 2738622
Samochód: MAN
Lokalizacja: małopolska rudawa

Witam koledzy mam takie pytanko o tgl .jak zimny silnik to jest słaby i doładowanie nie wychoszi na maxa a jak osiągnie temperature roboczą to jest wszystko w porządku.gdzie leży pdzyczyna?

_________________
Boże chroń nas przed diabłami,oznaczonymi zielonymi mundurami!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: