Strona 7 z 7 [ Posty: 133 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 7
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 gru 2025, 22:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 mar 2009, 20:52
Posty: 1417
Lokalizacja: BIA

"Poważna problema z autem! Engine on, auto no go! Ja chcę ruszyć a auto chamuje. Pomyłka sprzęgła, pomyłka ABSu. Nada na serwis! Ale jak, jak auto nie chce jechać?"

W pierwszej chwili pomyślałem, coś ze sprzęgłem, w Volvo standardowy problem - siłownik sprzęgła. Ale ten ABS coś mi nie pasował. Wysłałem Majkela za kabinę żeby sprawdził przewody ciągnik - naczepa.

Obrazek

To był strzał w dziesiątkę, naprawione 8)
Jak się okazało, problem był już od kilku dni. Ale żeby mózgiem ruszyć, nie bardzo. Jezdzil do momentu gdy załadował 24t. Gdy próbował ruszyc z miejsca pokazała się usterka sprzęgła. Ciekawe w jakim stanie są klocki w naczepie i opony... :x

_________________
Hello boss! Majkel...
Uśmiech Paryża 420dci, Ferrari Stralis 450, Robur MP2 1841, JelczNL 106 460, Kania R 450, Kania NG R 450, Ferrari Stralis MY16 480 ...


Post Wysłano: 20 gru 2025, 15:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 6199
Samochód: Volvo FH

Jak już się pokazała usterka sprzęgła, to pomyś ile czasu on musiał palić to sprzęgło próbując ruszyć :D .

U mnie stabilnie:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
Etatowy rozkręcacz forum, płatny troll, naczelny prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 22 gru 2025, 17:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2007, 10:29
Posty: 900
Samochód: TGS 35.440
Lokalizacja: Nysa

Ernest musi obchodzić zestaw minimum 4 razy i patrzeć na felgi. :D


Post Wysłano: 22 gru 2025, 17:58
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1806
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Znając życie nie dociągnięte po wymianie bo przecież po co sprawdzić jak on nigdy nie sprawdzał i było dobrze....
Przecież przelecieć kluczem śruby to całe 3 min :lol:


Post Wysłano: 10 sty 2026, 0:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 mar 2009, 20:52
Posty: 1417
Lokalizacja: BIA

Nowy rok i nowe "problemy" Majkelów.
Majkekowi nie zgadza się wypłata, po roku pracy dostają podwyżkę (w sumie nie wiem za co).
Jest aferka.
"- Pan Jacek nie zgadza się wypłata, powinna być już podwyżka
- Majkelu przyszedłeś do pracy 03.2025, po roku pracy dostaniesz podwyżkę...
- No właśnie 2025... A już mamy 2026 czyli rok minął i należy się podwyżka
-
Obrazek
Trzeba przyznać, że poprawił humor wszystkim w biurze ale podwyżki nie dostał :lol:

_________________
Hello boss! Majkel...
Uśmiech Paryża 420dci, Ferrari Stralis 450, Robur MP2 1841, JelczNL 106 460, Kania R 450, Kania NG R 450, Ferrari Stralis MY16 480 ...


Post Wysłano: 11 sty 2026, 12:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 1087
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Transportowa matematyka, jak 9+3 = 11 i 30+30= 45 :D

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 11 sty 2026, 14:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4121
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Cytuj:
Transportowa matematyka, jak 9+3 = 11 i 30+30= 45 :D
Tu dodawanie nie jest przemienne :wink:

9+3=9
3+9=11

30+15= 30
15+30= 45

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 14 lut 2026, 11:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 kwie 2023, 21:24
Posty: 75
Lokalizacja: Chajnówek

Piątek 13. :D

Już pomijając śrubę w bliźniaku bo to zdarzenie losowe.
Wyrwany zderzak pod rampą i skrzynka. :twisted:


Obrazek

Obrazek


Post Wysłano: 18 mar 2026, 11:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 mar 2009, 20:52
Posty: 1417
Lokalizacja: BIA

https://tvn24.pl/tvnwarszawa/ochota/war ... -st8953369

Przyznaję się, to nie mój Majkel :lol:

_________________
Hello boss! Majkel...
Uśmiech Paryża 420dci, Ferrari Stralis 450, Robur MP2 1841, JelczNL 106 460, Kania R 450, Kania NG R 450, Ferrari Stralis MY16 480 ...


Post Wysłano: 18 mar 2026, 20:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 6199
Samochód: Volvo FH

Koleś wbił zestaw w tą dziurę, i poszedł do domu :D .

Swoją drogą to kompletna fuszera budowlana, ale jednak tak oznakowana, że trzeba być Majkelem żeby się tam przymierzyć.

_________________
Etatowy rozkręcacz forum, płatny troll, naczelny prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 18 mar 2026, 21:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 gru 2007, 17:41
Posty: 541
Lokalizacja: Gąsewo ( i tak nie wiesz gdzie to)

Się nie ma co dziwić Majkielowi skoro projektant i ZDM Warszawa zorientowali się dopiero przy odbiorze że tam ciężarówka się nie zmieści . W ostatniej chwili dziś rano ominąłem ten korek jadąc od Pruszkowa .


Post Wysłano: 16 kwie 2026, 15:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 mar 2009, 20:52
Posty: 1417
Lokalizacja: BIA

Dziś 6:00
Obrazek

4.5 godziny później...
Obrazek
Jakie było zdziwienie Majkela, że w naczepie są dwa koła zapasowe, oraz, że musi zmienić koło jeszcze raz 😂🤣

_________________
Hello boss! Majkel...
Uśmiech Paryża 420dci, Ferrari Stralis 450, Robur MP2 1841, JelczNL 106 460, Kania R 450, Kania NG R 450, Ferrari Stralis MY16 480 ...


Post Wysłano: 16 kwie 2026, 15:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 2074
Samochód: Volvo FH500 XL

Z tego wewnętrznego bliźniaka już raczej nic nie będzie. Nie poobcierały się o siebie podczas jazdy?

_________________
C, CE, KW :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 7 z 7 [ Posty: 133 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 7


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: