Cytuj:
Ty to Luka się dobrze rozglądaj bo macham migam u Ciebie na rejonie i nic
Czym jeździsz? Gamą? Nie kojarzę w ogóle sytuacji, choć czasem mi ktoś macha, albo miga, więc się niejednokrotnie zrewanżuje nie wiedząc komu i po co
Cytuj:
Tyle że tzw aleja dębowa od Ożar do Kamieńca to jest dopiero wąska w porówaniu do tej drogi Złoty Stok- Kamieniec

Ja jestem przyzwyczajony do tycb dróg bo wiadomo, patelnia i lokalne drogi to się leci jak autostradą
P.S. ja jutro koło 09:00 wyjeżdżam z Piławy Górnej i lecę na Grochową się załadować.
Nie no, ja to aż taki miętki nie jestem i raczej przyzwyczajony do ciasnoty. Ale na tej drodze są takie fragmenty, zwłaszcza tam, gdzie te ujeby, że mijając się z dużym trzeba zwalniać. Szkoda mi czasu i paliwa. Pas ma chyba 2,75m, drzewa 30-50 cm od jezdni, trzeba uważać na lusterka.
Ten powrót sobie przećwiczę w przyszłym tygodniu, bo będę co najmniej w poniedziałek i środę.