Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 14 gru 2025, 20:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 gru 2025, 20:34
Posty: 1

Cześć, chciałbym zrobić prawo jazdy na pojazdy ciężarowe i zacząć pracę w tym zawodzie. Ze względu, że mam dopiero skończone 21 lat to nie chciałbym wydawać od razu sporej kwoty na C+E tylko zrobić samo C na sam początek i sprawdzić samego siebie czy to praca będzie dla mnie i jak się będę czuł itp., a potem oczywiście jeśli wszystko będzie dobrze dorobić sobie C + E. Co o tym uważacie? Może są osoby tutaj które też tak robiły i mogłyby się podzielić swoją historią?


Post Wysłano: 16 gru 2025, 23:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6437
Lokalizacja: Wrocław

każdy jest inni i nikt nie odpowie tak, aby u Ciebie w 100% się sprawdziło.

czy warto?
równie dobrze można sobie zadać pytanie:
czy warto się ożenić?
czy warto wybudować dom?
czy warto mieć dzieci?
i wiele innych.

nie staraj się żyć cudzym życiem, jeżeli coś Tobie pasuje, to nie oglądaj się na innych, nie przejmuj opinią innych.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: