Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Inna praca.
Post Wysłano: 09 gru 2025, 12:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 gru 2025, 11:27
Posty: 1
Samochód: DAF

Witam jestem włascicielem firmy zajmującej się pracami ziemnymi koparki ładowarki. Mam też auto wywrotkę na licencji, autem jeżdze sporadycznie raz w tygodniu czasem żadziej ( przewiezienie koparki, wywóz urobku ). Auto ma tacho na tarczki. Jak powinienem uzupełnić czas czy wystawić sobie Urlopówkę (co zaznaczyć) jeśli pracowałem na koparce przez osiem dni plus wolna sobota i niedziela a np. w środę będe jazdził autem zarobkowo. Proszę o porady
Pozdrawiam


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: