Widzisz Atego, problem jest taki, że my myślimy odwrotnie.
Gdybym miał zamienić komputery, jakiś moduł tego typu pierdoły, to nawet bym się nie zastanawiał, bo zrobił bym to tak że po programowaniu nikt by się nie jorgnął.
Z elementami zewnętrza, widocznymi na zdjęciach, temat jest bardziej problematyczny.
Nie wiem ile miałeś szkód całkowitych. Pewnie jak masz ze 100 aut, to takie całki likwidujesz ze dwie do roku.
Ja nie. To moja pierwsza tak poważna szkoda z Ac, dlatego uważam że czasem poprostu dobrze jest się skonsultować z innymi.
Z resztą, trochę żałuję że tu zapytałem. Jebnę sobie te felgi, a jak ktoś się przyczepi to poprostu za nie zapłacę

. Ot i cały dylemat.
Dziadtrans Rulez!

_________________
Etatowy rozkręcacz forum, płatny troll, naczelny prywaciarz WC

.
Kania to ch uuu j!!!
