Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3724
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Z tego co wiem, to nie można tego typu akumulatorow ładować poniżej 0*C. Użytkować można, ale ładować nie. Napiecie ładowania maksymalnie 14,4V. Jednak jak masz taki, który się łączy z telefonem, to pewnie BMS też ma swój i zrobi tak żeby było dobrze.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6437
Lokalizacja: Wrocław

masz rację. to rozwiązuje się w dwojaki sposób:

1. pod akumulator wstawia się podkładkę/opaskę grzewczą, która w momencie ładowania podgrzewa baterię.
https://gen-parts.pl/pl/maty-i-opaski-g ... start.html

2. akumulator montuje się wewnątrz. ja mam go w schowku pod łóżkiem w części sypialnej kampera.

w instrukcji jest, że może pracować do -20 stopni (tylko rozładowywanie), ale ładuje się tylko powyżej 0.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: