Rejestracja:05 paź 2006, 12:38 Posty: 3724
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN
Z tego co wiem, to nie można tego typu akumulatorow ładować poniżej 0*C. Użytkować można, ale ładować nie. Napiecie ładowania maksymalnie 14,4V. Jednak jak masz taki, który się łączy z telefonem, to pewnie BMS też ma swój i zrobi tak żeby było dobrze.
_________________ Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.
Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 2 gości
Nie możesz tworzyć nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów
Witaj. Na tej stronie używamy ciasteczek. Strona korzysta z plików
cookies w celu realizacji usług i zgodnie z §3
Polityki
prywatności. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na
ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki
przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce.
Wyrażam zgodę