Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 lis 2025, 0:34
Posty: 1

Witam. Mam problem z man tgx 18 440 efficientline 2 z 2016 roku. Problem polega na tym, że autem buja i dosyć mocno dobija na dziurach, przy czym również się strasznie buja. Wchodząc w łuk ma się wrażenie jakby naczepa szła z opóźnieniem. Dodam jeszcze, że czuje się każdą krzywiznę drogi, bo jak wchodzi się w luk, który jest pod lekkim kątem, albo po prostu droga jest pod lekkim skosem, to auto od razu na nie reaguje i ściąga. Auto stało się strasznie ociężałe.. wolno się rozpędza i gubi trakcję. Problem też występuje z samym koniem. Problem się nasila jak objętość naczepy się zmienia. W sensie jak jadę załadowany na maksa i zrzucę powiedzmy połowę towaru w jednym punkcie, to wtedy ten tył jest bardziej pływający. Zawieszenie sprawdzone bardzo dokładnie na 2 warsztatach. Amorki przód i tył nowe, resory również, sierżant ani drgnie. Stawiam na pneumatykę, bo kiedyś ten problem występował ale zdarzało się to raz na jakiś czas. Pytanie brzmi, gdzie szukać.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: