Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 07 lis 2025, 8:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6437
Lokalizacja: Wrocław

od 1 lipca 2026 w Hiszpani samochody (wszystkie, niezależnie od DMC) będą musiały mieć zamiast trójkąta ostrzegawczego urządzenie sygnalizacyjne V16.

jest to żółty kogut, ale z lokalizatorem, który umożliwi łatwy dojazd służbom ratunkowym i policji.
urządzenie takie dzisiaj kosztuje około 50 euro.
https://www.dgt.es/muevete-con-segurida ... acion-V16/

na razie przepis ten dotyczy tylko pojazdów zarejestrowanych w Hiszpanii.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: