Rejestracja:30 wrz 2023, 20:28 Posty: 8
Samochód: MAN 19.262 fls
Haj.
Macie jakiś patent na uszczelnienie kolektora w starym manie silnik d2865 fl.
Kolektor składa się z 3 części i w miejscach łączenia ich dmucha. Kupiłem uszczelki komplet dałem na łączenie zasmarowałem pastą do tłumików montażową i znów wydmuchało przez co nie dmucha w wirnik tylko w atmosferę i manik nie ciągnie należycie.
Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 3 gości
Nie możesz tworzyć nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów
Witaj. Na tej stronie używamy ciasteczek. Strona korzysta z plików
cookies w celu realizacji usług i zgodnie z §3
Polityki
prywatności. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na
ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki
przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce.
Wyrażam zgodę