Jo.
Masz wiedzę ile waży to truchło? W sensie nie ile jest w dowodzie, tylko ile to realnie waży na wadze, np gdyby ktoś chciał oddać to w całości na złom

, bo w sumie każda Kania to zważyć to, i tyle grosiwa z tego

.
Rozglądam się tu za jakąś zmianą. U Nimca sporo jest eSek.
Jak by to było ze 300kg cięższe od Rki, to może bym kupił temu co łapie dzwony raz na dwa tyg. Jak by do tego zapiął jakąś naczepę z tektury to może i by to zarobiło na siebie, w sensie na ratę do Bociana.
Za eSki więcej płacą z Oc sprawcy, co nie

?
_________________
Etatowy rozkręcacz forum, płatny troll, naczelny prywaciarz WC

.
Kania to ch uuu j!!!
