No cóż, zaś wam pokażę nudnego złomka.
Po za przejechaniem 1000 km i skompletowaniu beżowego wnętrza, nic się nie zmieniło, a czarne helle weszły końcem tamtego sezonu.
Czekam na korektę lakieru i pod koc, niech to stoi.
_________________ "Ty to dziwny jesteś, nie pijesz, nie palisz, na spacery chodzisz.... Smutny człowiek z Ciebie jest...."
Użytkownicy przeglądający to forum: radek123 i 2 gości
Nie możesz tworzyć nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów
Witaj. Na tej stronie używamy ciasteczek. Strona korzysta z plików
cookies w celu realizacji usług i zgodnie z §3
Polityki
prywatności. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na
ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki
przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce.
Wyrażam zgodę