W końcu na stare late udało się częściowo spełnić marzenia (zrobiłem i zdałem łączony kurs C+E w Krakowie). Teraz Kod 95 w trakcie. A później się zobaczy. Pewnie trochę nietypowo ale aktualnie pracuję w IT, nie mniej po latach mam ochotę na zmianę albo przerwę od ekranu.
Ciężarówki zawsze mnie ciągły, miałem okazje kilka dłuższych tras przejechać jako pasażer z kierowcami z rodziny. Może samemu też się kiedyś uda ruszyć w trasę.
Użytkownicy przeglądający to forum: korni8808 i 4 gości
Nie możesz tworzyć nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów
Witaj. Na tej stronie używamy ciasteczek. Strona korzysta z plików
cookies w celu realizacji usług i zgodnie z §3
Polityki
prywatności. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na
ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki
przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce.
Wyrażam zgodę