Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 mar 2023, 16:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 sty 2013, 18:34
Posty: 17
Samochód: renault mascott

Witam
Dzis nasza Renault Gama T 440 13 L motor 2016r 711tys km (tandem) staneła.
Mianowicie kierowca odjechal spod rampy jakies 10-15 metrów i nagle sie zatrzymała i zgasła wyskoczyły błedy P107575 P107538 .Oczywiscie nie dało się jej odpalić ponieważ jak zatrzymała się podczas jazdy to została na biegu D . Opadły w tym samym momencie poduszki z przodu (mają 2-3mc) . Dopiero po podaniu powietrza do zbiorników zbił bieg i odpalił , aktulanie leci do domu na pusto z de .
To była pierwsza taka sytuacja i nie słychać wycieku powietrza.

Jeszcze jedno nie wiem czy ma to cos wspólnego ale kiero zglosił mi że ręczny na przyczepie nie trzyma ze jak podpina to mu odjeżdza musi ją klinować, guzikami steruje to nic nie daje czy wina siłowników czy zaworu hamulców?


Post Wysłano: 23 mar 2023, 19:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Podstawa osuszacza APM może wariować.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 27 mar 2023, 11:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lis 2015, 1:19
Posty: 287

Cytuj:
Witam
Dzis nasza Renault Gama T 440 13 L motor 2016r 711tys km (tandem) staneła.
Mianowicie kierowca odjechal spod rampy jakies 10-15 metrów i nagle sie zatrzymała i zgasła wyskoczyły błedy P107575 P107538 .Oczywiscie nie dało się jej odpalić ponieważ jak zatrzymała się podczas jazdy to została na biegu D . Opadły w tym samym momencie poduszki z przodu (mają 2-3mc) . Dopiero po podaniu powietrza do zbiorników zbił bieg i odpalił , aktulanie leci do domu na pusto z de .
To była pierwsza taka sytuacja i nie słychać wycieku powietrza.

Jeszcze jedno nie wiem czy ma to cos wspólnego ale kiero zglosił mi że ręczny na przyczepie nie trzyma ze jak podpina to mu odjeżdza musi ją klinować, guzikami steruje to nic nie daje czy wina siłowników czy zaworu hamulców?
to pierwsze mozliwe ze zawor spustowy.Tam jest chyba caly modul. to bez problemow byscie wymienili w trasie (choc nie wiem gdzie to renault buduje bo jak pod kabina to nie ma problemow gorzej jak byscie go mieli pod zabudowa)--- ja tego nie regeneruje od razu daje nowy. Nie bawie sie w zadne pseudoszczednosci. Drugie zuzyte okladziny w przyczepie na 95 %.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: