Strona 3336 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13334 3335 3336 3337 33383468 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 06 gru 2022, 11:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Na A20 to jest praktycznie pusto, mało kiedy cos tam się dzieje.
I wiecznie wieje wiatr, są raptem dwie pompy z normalną toaletą i do wyjęcia przez BAG/Zoll/Polizei jesteś pierwszy, bo mała konkurencja.

A24 -> L18 -> B167 -> A11 jeśli pusto/lekko, albo normalnie przez ring jak na pełno.

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 06 gru 2022, 12:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1799
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Dzięki, towaru mam raptem 7 ton, to praktycznie idę na pusto. :mrgreen:

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 06 gru 2022, 16:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Tak jak naprawy czy obsługa aut, jakie hale jakie kanały, wszytko robiło się na dworze leżąc na ziemi, zimą na na kartonach i się robiło.
Tak mnie na sentymenty wzięło że wczoraj wahacz w W202 mi przegnił na pół.
No i robiłem w deszczu na kartonie :D ale klucz udarowy miałem to 50/50 romantyki.
Kur** mnie brała tylko ze sprezyna żeby to wyjac i włożyć że ściągaczami :evil:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 06 gru 2022, 20:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Cytuj:
Już zaczynasz?
Do tyłu jestem z celebrytami, aferami... Ciągle tylko Iwona. Ostatnio coś tam się papież z pakerem przepychał i nic. Nuda.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 08 gru 2022, 18:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Na A24 zwężka przez polowe drogi a druga polowa zakaz wyprzedzenia. Do A19 tam sie jechac nie da. Nie wiem jak dalej od 19 do Hamburga ale nie trawie tej autostrady. I łapanki ja to tam zawsze trafie. A Niestety szykuje sie ze bede niedługo tam dużo latał…
Na A20 największy spokój w Niemczech. Parkingi do Rostocku to nawet w nocy miejsce trafisz. Największy minus tej drogi że usypia strasznie.


Post Wysłano: 09 gru 2022, 17:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Na A24 zwężka przez polowe drogi a druga polowa zakaz wyprzedzenia. Do A19 tam sie jechac nie da. Nie wiem jak dalej od 19 do Hamburga ale nie trawie tej autostrady. I łapanki ja to tam zawsze trafie. A Niestety szykuje sie ze bede niedługo tam dużo latał…
Na A20 największy spokój w Niemczech. Parkingi do Rostocku to nawet w nocy miejsce trafisz. Największy minus tej drogi że usypia strasznie.
Od A19 do HH całkiem inna autostrada.

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 15 gru 2022, 22:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2014, 17:45
Posty: 219
Samochód: Fiat Skoda
Lokalizacja: SRS

https://www.facebook.com/ivecoworld.de/ ... e=scwspnss

Ociu a to nie czasem twoja bryka ?.

_________________
Kierowca z Biedronki , inni kierowcy patrzą na mnie z politowaniem :?


Post Wysłano: 15 gru 2022, 22:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Cytuj:
https://www.facebook.com/ivecoworld.de/ ... e=scwspnss

Ociu a to nie czasem twoja bryka ?.
Nie no, ja jestem zagorzałym przeciwnikiem cenzury ale w tym przypadku powinien być wyjątek. Jak może istnieć coś takiego jak „fanpage” iveco :lol: i to coś ma jeszcze 53 tys polubień . Świat się kończy naprawdę :mrgreen: :mrgreen: :lol:


Post Wysłano: 16 gru 2022, 8:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Zima zaskoczyła drogowców :mrgreen:
Na DK46 wszystko stoi od Kłodzka, póki co jeździ tylko pług bez solarki więc niema szans podejść po białym...
Kto się wybiera niech sobie monitoruje sytuację...


Post Wysłano: 16 gru 2022, 13:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Zima zaskoczyła drogowców :mrgreen:
Na DK46 wszystko stoi od Kłodzka, póki co jeździ tylko pług bez solarki więc niema szans podejść po białym...
Kto się wybiera niech sobie monitoruje sytuację...
"chwilę temu" stało od Lewina do Ząbkowic z małymi przerwami. U Czecha dzisiaj dzień zagłady był...

A drogowców nie zaskoczyło. Jak wszystko stało wjechały dwie pług o-piaskarki na BP na kudowie. Porobili sobie selfiaczki na tle maszyn i ruszyli dalej z pługami w górze.


Post Wysłano: 16 gru 2022, 13:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Na Złoty Stok jeździły plugi ale bez piaskarek.... Po 5 godzinach wydrapałem się z Kłodzka, dojechał do A4 a tu.... zabkokowane na Katowice.... :mrgreen: piąteczek piątunio....


Post Wysłano: 16 gru 2022, 18:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1799
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Ja już w tym roku zakończyłem karierę międzynarodową. :mrgreen: Do końca roku jak już, to po kraju. :D

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 16 gru 2022, 19:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 808
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Cytuj:
Na Złoty Stok jeździły plugi ale bez piaskarek.... Po 5 godzinach wydrapałem się z Kłodzka, dojechał do A4 a tu.... zabkokowane na Katowice.... :mrgreen: piąteczek piątunio....
Okolice Opola dzisiaj to była masakra. Najpierw się autobus z ciężarówką zderzyły na obwodnicy na wysokości zjazdu na Namyslów, a później na A4 ktoś zgubił ładunek :mrgreen: Rano dojazd do Opola, 120 km prawie 3 godziny, później na Namysłów i Kępno też coś około 2 godzin. Ale chociaż przjezedne było.

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 16 gru 2022, 20:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Ja z Kłodzka do domu 239 km jechałem dziś.... 10 godzin


Post Wysłano: 16 gru 2022, 22:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Okolice Opola dzisiaj to była masakra. Najpierw się autobus z ciężarówką zderzyły na obwodnicy na wysokości zjazdu na Namyslów, a później na A4 ktoś zgubił ładunek :mrgreen:
Na A4 to wózek z dłużycy poszedl na bariery i kłody poleciały. "Oszukać przeznaczenie in Opole"
Obrazek

Od siebie dodam że dzisiaj m.in na Śląsku Od rana byl intensywny opad śniegu i nie było fizycznie możliwości wygrać z tym żywiołem do godziny 12-13. Jeżeli ja podwórko musiałem 3 x odśnieżać to ile tych piaskarek musiałoby jeździć po Ślasku ? Tysiące? A to wszystko przez 1-5 dni w roku ? Jest zima o której ludzie zapominają i trzeba mieć respekt przed naturą, ważne żeby dojechać w 1 kawałku bo wielu tego szczęścia zabrakło :wink:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 16 gru 2022, 22:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 808
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Cytuj:
Cytuj:
Okolice Opola dzisiaj to była masakra. Najpierw się autobus z ciężarówką zderzyły na obwodnicy na wysokości zjazdu na Namyslów, a później na A4 ktoś zgubił ładunek :mrgreen:
Na A4 to wózek z dłużycy poszedl na bariery i kłody poleciały. "Oszukać przeznaczenie in Opole"
Obrazek

Od siebie dodam że dzisiaj m.in na Śląsku Od rana byl intensywny opad śniegu i nie było fizycznie możliwości wygrać z tym żywiołem do godziny 12-13. Jeżeli ja podwórko musiałem 3 x odśnieżać to ile tych piaskarek musiałoby jeździć po Ślasku ? Tysiące? A to wszystko przez 1-5 dni w roku ? Jest zima o której ludzie zapominają i trzeba mieć respekt przed naturą, ważne żeby dojechać w 1 kawałku bo wielu tego szczęścia zabrakło :wink:
Co fakt to fakt, w wielu miejscach dzisiaj po prostu nie dali by rady z odśnieżaniem, tak sypało. Z tym wózkiem kiedyś podobną akcję widziałem na S8, wie ktoś co może być przyczyną takiej wywrotki?

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 17 gru 2022, 8:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Pewnie wystarczy że wózek chwyci pobocze . Te wózki mają ośki skrętne coś nie za trybi i wózek bokiem będzie jechać.

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 17 gru 2022, 9:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 808
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Niby tak, ale żeby na S- ce czy na autostradzie to się stało gdzie raczej jedzie się na wprost to chyba musi być jakaś awaria sterowania tymi kołami.

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 17 gru 2022, 14:56
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1724
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Ja wczoraj z elektrowni Jaworzno wyjechałem załadowany 7:20 a w Częstochowie byłem 13:30 :/
Te super turbo eko opony nadają się do przykrywania folii od kiszonki na wsi


Post Wysłano: 17 gru 2022, 16:42
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3569
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Adaś

Tak to nasze groty, w sumie nie wszystkie, ale dużo zdjęć mi uciekło.
Te dwa turbole które były pokazane chwilę niżej, należały do firmy która obsługiwalśmy.

Ja wczoraj 230 km zrobiłem za 6.10 jazdy.
Wszytko na drodze mądre póki śnieg nie spadnie....

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3336 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13334 3335 3336 3337 33383468 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: