Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 paź 2022, 21:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1596
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Sygnalizacja była uszkodzona, nic się nie świeciło. Z podporządkowanej DK trzeba było włączyć się na DK czyli nie tak hop (Piła, światła Bydgoszcz-Poznań) - w skupieniu i pełnej obserwacji lewej i prawej strony i ostrym ruszeniu by zdążyć - nagle sygnalizacja ożywa (czego na swoim sygnalizatorze nawet nie zauważyłem) - no i pamiątkowa fota ... Po włączeniu się do ruchu tyle zauważyłem w lusterku, że chyba wszyscy dostali nagle czerwone bo cała krzyżówka stała , a ten co wykonywał prawoskręt koło mnie cofał i mało co tyłem w przód innego nie przyłożył. Co z tym fantem ?
Jaka jest procedura uruchomienia się świateł po awarii ?? Czerwone dla wszystkich czy powinno przez jakiś czas zółte pulsować ?

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 09 paź 2022, 22:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5926

Ktoś kiedyś opisywał, że przeciął za sygnalizator, ale nie za skrzyżowanie. Opisał to w odwołaniu, sprawdzili i odpuścili. Więc może i tutaj się ślizgnie. A spróbować trzeba.


Post Wysłano: 10 paź 2022, 8:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1596
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Cytuj:
Ktoś kiedyś opisywał, że przeciął za sygnalizator, ale nie za skrzyżowanie. Opisał to w odwołaniu, sprawdzili i odpuścili. Więc może i tutaj się ślizgnie. A spróbować trzeba.
Skrzyżowanie zostało opuszczone, bo będąc przed nim sygnalizacja nie działała, jechane było wg znaków pionowych, a że się zapaliło w trakcie manewru... Wg mnie po uruchomieniu świateł powinny przez jakąś chwilę mrugać na pomarańczowo nim zaczną działać normalnie.

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 10 paź 2022, 19:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 gru 2007, 17:41
Posty: 444
Lokalizacja: Gąsewo ( i tak nie wiesz gdzie to)

Staraj się zdobyć od zarządcy drogi dokument ,że sygnalizacja nie działała ,była naprawiana ,miała awarie .Jak masz nagranie z kamerki to też dołącz do odwołania .Ja widziałem jak sygnalizacja zaczyna działać od czerwonego dla wszystkich .


Post Wysłano: 10 paź 2022, 21:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5926

No to pisz, że stałeś na skrzyżowaniu (jeśli dobrze rozumiem), bo bywa awaria świateł i jak już byłeś na skrzyżowaniu to się światła zmieniły na czerwone.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: