Strona 1 z 1 [ Posty: 12 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 lip 2022, 22:51
Posty: 3

Może ktoś jeździ na tym? Kupiłem to coś tyle opinii pozytywnych sam miód ! Wszystko robi tylko zupy nie gotuje :lol: moim zdaniem najlepsze co ona ma to uchwyt do szyby 🤣 . Może ktoś ma inne zdanie chętnie wymienię się spostrzeżeniami! Oczywiście nie jeżdżę na tym bo się nie da 🤣 jak można określić jakiś stopień zaufania do navi to tu max 2proc . Czyli 2500zl z ubezpieczeniem wywalone w błoto .


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1799
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Mam od miesiąca. Szczerze... Ja jej używam głównie do fotoradarów. Nie ufam żadnej nawigacji, przy dojazdach do punktów docelowych, przeglądam trasę i jeżeli widzę, że prowadzi przez centrum, a obok równolegle idzie droga przemysłowa (a często tak się niestety zdarza), to narzucam jej punkty i prowadzi tak jak ja chce jechać. Dużym plusem jest to, że widać gdzie jest zakaz, wiadukt itp. Moim zdaniem jeżeli szukasz urządzenia, przy którym nie musisz kompletnie sam myśleć i sama doprowadzi cię pod bramę... To powodzenia w szukaniu, bo raczej nic takiego nie znajdziesz.

_________________
C, CE, KW :)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 lip 2022, 22:51
Posty: 3

Cytuj:
Może ktoś jeździ na tym? Kupiłem to coś tyle opinii pozytywnych sam miód ! Wszystko robi tylko zupy nie gotuje :lol: moim zdaniem najlepsze co ona ma to uchwyt do szyby 🤣 . Może ktoś ma inne zdanie chętnie wymienię się spostrzeżeniami! Oczywiście nie jeżdżę na tym bo się nie da 🤣 jak można określić jakiś stopień zaufania do navi to tu max 2proc . Czyli 2500zl z ubezpieczeniem wywalone w błoto .
Cytuj:
Mam od miesiąca. Szczerze... Ja jej używam głównie do fotoradarów. Nie ufam żadnej nawigacji, przy dojazdach do punktów docelowych, przeglądam trasę i jeżeli widzę, że prowadzi przez centrum, a obok równolegle idzie droga przemysłowa (a często tak się niestety zdarza), to narzucam jej punkty i prowadzi tak jak ja chce jechać. Dużym plusem jest to, że widać gdzie jest zakaz, wiadukt itp. Moim zdaniem jeżeli szukasz urządzenia, przy którym nie musisz kompletnie sam myśleć i sama doprowadzi cię pod bramę... To powodzenia w szukaniu, bo raczej nic takiego nie znajdziesz.
Witam kolego dziękuję za opinię ,ale pozwolę się z Tobą nie zgodzić co do tej navi , fotoradary a i owszem ale wszystkie nawet te powyżej 130 km/h prawda a to ma być narzedz do pracy dla kierowców ciężarówek Tak? Jeździsz z adr ? To nie polecam Włoch i Austrii i korzystać z tego urządzenia widzi na 200km przed sobą zakazy których nigdy nie było i nie ma ,no i wybiera drogę o 100 czy więcej km . No chyba że jesteś na Tyle Mocarz że wiesz że przed tobą za np 200km jest tunel tategori E albo go nie ma ???? Nie szukam czegoś co do bramy doprowadzi bo od tego jest głową . Ale ta navi (nie nazywajmy tego nawigacja ) to coś będzie lepiej to jedna wielka pomyłka (to jest gadżet a nie narzedz ) ale ma jedną zaletę bardzo płynnie pracuje :lol: :lol: :lol: :x


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Kup sobie igo primo i będziesz zadowolony, z stosunku jakość / cena

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Kup sobie igo primo i będziesz zadowolony, z stosunku jakość / cena
I poświęć dwa dni na ustawienia tego gówna :)
Grzebanie w plikach, bo to inna wersja, inna rozdzielczość, inne urządzenie...
Używanie tego igo to jak praca w domu specjalnej troski z dziećmi z porażeniem mózgowym.

Jedynie takie poświęcenie jestem w stanie zrozumieć jak ktoś jeździ ma wschód. Tam igo ma lepsze pokrycie od tomtoma.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Ja tam od paru lat używam igo i tylko nowe mapy wgrywam i jakoś nie muszę ustawiać tego badziewia dwa dni.
Wydać 2,5 tyś na nawigację która prowadzi z dupy to jest OK :lol:
Tylko jedyną przewagę tomtoma nad igo widzę że na żywo pokazuje korki.
Jak ktoś tego koniecznie potrzebuje to zawsze może sobie włączyć Google Maps na telefonie
Igo i tomtom ma te same mapy, na jazdę po wschodzie była inna od igo nawigacja i była lepsza tylko nazwy sobie nie mogę przypomnieć.
Może już dawno bym kupił tomtoma ale czytam za dużo negatywnych opini o nim i szkoda kasy na te badziewie

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Igo nextgen również pokazuje korki jesli masz wgrana opcje i polaczenie z internetem aczkolwiek nie dziala to w kazdym kraju.

Sa na necie instalki ktore zawierają wiekszosc rozdzielczosci w sobie i automatycznie wybieraja taka w jakiej masz urzadzenie. Od kilku lat wgrywam znajomym i ich znajomym igo na przeróżne urzadzenia od chinskich no name po jakies bardziej cywilizowane marki i nie mialem potrzeby grzebania w katalogach jedynie jakis prosty wpis do pliku sys ale to odnosnie jakis dodatkowo dogranych funkcji badz podania sciezki do karty pamieci jesli to android.

Jesli mam wybierac miedzy urzadzeniem za 2.5k badz w tej samej cenie miec z 3 sredniej klasy tablety to dla mnie wybór prosty.

A co do juz samego nawigowania to czy to igo czy tomtom badz jeszcze inne wynalazki to tak samo glupieja szczegolnie przy dodatkowych parametrach trasy typu adr. Wybor map praktycznie jest tylko pomiedzy Navteq/Here a Teleatlas/tomtom

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 lip 2022, 22:51
Posty: 3

Cytuj:
Cytuj:
Może ktoś jeździ na tym? Kupiłem to coś tyle opinii pozytywnych sam miód ! Wszystko robi tylko zupy nie gotuje :lol: moim zdaniem najlepsze co ona ma to uchwyt do szyby 🤣 . Może ktoś ma inne zdanie chętnie wymienię się spostrzeżeniami! Oczywiście nie jeżdżę na tym bo się nie da 🤣 jak można określić jakiś stopień zaufania do navi to tu max 2proc . Czyli 2500zl z ubezpieczeniem wywalone w błoto .
Cytuj:
Mam od miesiąca. Szczerze... Ja jej używam głównie do fotoradarów. Nie ufam żadnej nawigacji, przy dojazdach do punktów docelowych, przeglądam trasę i jeżeli widzę, że prowadzi przez centrum, a obok równolegle idzie droga przemysłowa (a często tak się niestety zdarza), to narzucam jej punkty i prowadzi tak jak ja chce jechać. Dużym plusem jest to, że widać gdzie jest zakaz, wiadukt itp. Moim zdaniem jeżeli szukasz urządzenia, przy którym nie musisz kompletnie sam myśleć i sama doprowadzi cię pod bramę... To powodzenia w szukaniu, bo raczej nic takiego nie znajdziesz.
Witam kolego dziękuję za opinię ,ale pozwolę się z Tobą nie zgodzić co do tej navi , fotoradary a i owszem ale wszystkie nawet te powyżej 130 km/h prawda a to ma być narzedz do pracy dla kierowców ciężarówek Tak? Jeździsz z adr ? To nie polecam Włoch i Austrii i korzystać z tego urządzenia widzi na 200km przed sobą zakazy których nigdy nie było i nie ma ,no i wybiera drogę o 100 czy więcej km . No chyba że jesteś na Tyle Mocarz że wiesz że przed tobą za np 200km jest tunel tategori E albo go nie ma ???? Nie szukam czegoś co do bramy doprowadzi bo od tego jest głową . Ale ta navi (nie nazywajmy tego nawigacja ) to coś będzie lepiej to jedna wielka pomyłka (to jest gadżet a nie narzedz ) ale ma jedną zaletę bardzo płynnie pracuje :lol: :lol: :lol: :x
Dzięki Kolego właśnie jeżdżę na IGO i nie mam z nią problemu, mój post nie był po to że nie wiem jak i na czym jeździć hehehe tylko chciałem poznać zdanie innych na temat tego (gówna) a może i ostrzec przed wydaniem kasy !?!?


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
hehehe tylko chciałem poznać zdanie innych na temat tego (gówna)
Chciałeś poznać zdanie na temat czegoś, o czym już masz własną opinię?


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2022, 15:15
Posty: 1

Wyrzucone pieniądze ale w g***o!!! W stosunku do poprzedniej wersji 6250 nawigacja nie pracuje samodzielnie,musi być stale podłączona do telefonu i korzystać z internetu, to rodzi pewne problemy gdy jeździ sie do UK. Bez sieci nie ostrzega przed radarami i korkami. W dodatku te subskrypcje sa tylko na rok a nie dożywotnio. Porażka totalna,najgorszy zakup w życiu!


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1308
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Trochę cię nie rozumiem, jak kupowałeś to nie wiedziałeś, że musisz zrobić hot spot z telefonu, żeby trafic działał? Przecież to żadna tajemnica jest.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 kwie 2010, 21:42
Posty: 288
GG: 1843593
Samochód: MAN
Lokalizacja: EWI

Do tych płaczących, dam Wam 1/5 ceny i Was wybawie od tego dziadostwa. Kupicie sobie navi albo tablety za 200 Heniu w budce wrzuci Wam ajgo za 5 dyszek i wszyscy będą zadowoleni :lol:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 12 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: