Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 30 maja 2022, 12:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2022, 11:57
Posty: 1

Witam. Jakiś czas temu zdałem prawko na kat c i niedługo będę się starał o pracę. Jednak mam pytanie, na które nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Przez 2 tygodnie można wyjeździć max 90h. W pierwszym tygodniu wyjeżdżę 56h, a na drugi tydzień zostanie mi tylko 34h. I tu mam dylemat. Bo powiedzmy, że od poniedziałku do czwartku wyjeżdżę te 34h. I co dalej? Muszę kręcić pauzę do trzeciego tygodnia ze względu na brak godzin do jazdy? I mam płacone za to stanie? Czy po prostu firmy spedycyjne tak kombinują, żeby było w ciągu tych 2 tygodni zawsze po 45h jazdy po równo mniej więcej i nie dochodziło do takiej sytuacji.

I drugie pytanie. Podejrzewam, że nigdy nie jest tak, że jest się w stanie wyjeździć np. 8:59h jazdy dziennie, bo np. zostaje nam tylko 40min jazdy i jesteśmy blisko parkingu, a do następnego parkingu jest na tyle daleko, że nie będziemy w stanie dojechać bez przekroczenia czasu jazdy. Jak firmy się zapatrują na takie jeżdżenie i jaki jest margines błędu.


Post Wysłano: 30 maja 2022, 14:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

Pytasz tak na poważnie?

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 30 maja 2022, 22:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 wrz 2020, 23:49
Posty: 52
Samochód: MAN Tgx

Tak to jest jak ktoś chce wiedzieć za dużo na raz. W tym wypadku chyba lepiej zacząć jeździć i po miesiącu samo się wyjaśni jak to jest.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: