Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 04 kwie 2022, 17:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 kwie 2022, 17:21
Posty: 3

Cześć Panowie. Jest to mój pierwszy post na grupie bo szukam pomocy i juz nie wiem co robić. Opisze wszystko od początku. Od jakiegoś czasu zaczęły mi się problemy z Ategiem. Samochod nie chciał przyspieszać i było czuć ze nie ma mocy, wina leżała po stronie intercoolera ponieważ był rozszczelniony . Wymieniłem na nowy i problem zniknął, ale po tym fakcie pojawiły się problemy z adblue oraz z powrotem brak mocy. Myslalem że wina leży po stronie adblue bo nie pobieralo i ograniczyło moc. Ale adblue zostało naprawione, wystarczyło wymienić przewód, a mocy dalej nie ma. Na komputerze nie ma żadnego błędu. Turbina słychać że gwiżdże przy wciśnięciu gazu. Nie wiem już co może być przyczyną. Może ktoś ma jakieś sugestie?


Post Wysłano: 04 kwie 2022, 20:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2429
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Porządna diagnostyka komputerem dedykowanym do MB. Jeżeli posiada czujniki NOx to warto zwrócić na nie uwagę. Aczkolwiek przyczyn problemów ze spadkiem mocy może być sporo


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: