Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 19 z 19 [ Posty: 363 ] Przejdź na stronę Poprzednia 115 16 17 18 19
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 25 sie 2021, 10:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Jelcze śmigają . Czasem jakieś małe usterki.
105 tki z 13 roku maja po 870 nalotu , walczą dzielnie wiec złego słowa nie mogę powiedzieć . W niebieskiej aby żarówki i olej się wymienia 😎, w miętowej ostatnio padło łożysko oporowe, wiec cały zestaw sprzęgła został wymieniony . Ostatnio padł czujnik abs tylnego prawego koła razem z modulatorem abs . I pompka dozującą adblue. Wiec Proste i szybkie usterki i elementy eksploatacyjne .
A ze jakiś czas temu się pogniewalem na mechaników . Wiec zainwestowałem w dobry komputer. Samemu zawsze co wyskoczy sam zweryfikuje nie wymieniając niepotrzebnych części .

Srebra 105 tka obecnie przejechała już 1 450 000 km . Spokój cisza . Aby co ostatnio nox przed katalizatorem padł .

510 tka , w styczniu przeszła remont skrzyni i pozatym wszystko gra jak należy . Przebieg 1 150 000km

A co do euro 6 , naprawdę mogę powiedzieć ze jestem zadowolony . 120 kkm przejechane Bez problemów, średnie miesięczne spalanie to 25-26 litrów na 100km , A jak cały tydzień na lekko to bez problemu 22-23 L/100 km przywożę z kółka.




Obrazek


Obrazek

Obrazek

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 26 sie 2021, 15:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

W środę jechałem z niebieską 105 po A4, nie potrafiłem jej skojarzyć z forum ale od razu zwracała uwagę kondycja i prezencja :wink: i jako jedyny mnie wyprzedził tego dnia :twisted:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 26 sie 2021, 19:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Cytuj:
W środę jechałem z niebieską 105 po A4, nie potrafiłem jej skojarzyć z forum ale od razu zwracała uwagę kondycja i prezencja :wink: i jako jedyny mnie wyprzedził tego dnia :twisted:
Zgadza się , leciał na Żory , zreszta co tydzien ktoś od nas leci na Żory wiec może kolejnym razem trafisz na mnie 😎
Nowe napędy troszkę poprawiły osiągi a z drugiej strony Lanuch-em tez idzie dobrze namieszać :twisted:

_________________
DAF 95XF 430


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 19 z 19 [ Posty: 363 ] Przejdź na stronę Poprzednia 115 16 17 18 19


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: