Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lut 2007, 1:12
Posty: 363
Samochód: cx9
Lokalizacja: Kowale

Przypaliło mi się ostatnio dość mocno sprzęgło, ślizgało się aż przestało jechać, po jakimś czasie wróciło do normy jak gdyby nigdy nic. Najprawdopodobniej wina leży w siłowniku sprzęgła ( Opticruise bez pedału sprzęgła ) . Po wymianie tarczy nie da się skalibrować siłownika do nowego sprzęgła, szukając używki mam pod ręką siłownik od Mana tgx euro 6 który ma skrzynię od Scanii. Więc mam pytanie czy powinien działać bez problemu ? Wygląda identycznie więc myślę że tak ale może ktoś już ten temat ruszał.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lis 2015, 1:19
Posty: 287

Używka nie da się skalibrować. Musisz kupić nowy siłownik.Do servisu jak przyjedziesz do kalibracji to pierwsze pytanie czy to nowy siłownik bo z używek mało który daje się skalibrowac tak że kasa w błoto. Ten typ tak ma .Dlatego nie uważam opticruise bez sprzęgła za dobry układ. I radzę go omijać szerokim lukiem.Opticruise że sprzęgłem nie działa tak fajnie jak bez ale za to jest ze zwykłym bezproblemowym siłownikiem


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lut 2007, 1:12
Posty: 363
Samochód: cx9
Lokalizacja: Kowale

Założona używka w Środzie śląskiej i zaraz skalibrowana. Także da się na pewno używkę skalibrować, czy z Mana by pasowało dalej nie wiem.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lis 2015, 1:19
Posty: 287

Czasami się udaje skalibrować używkę..... ale te siłowniki to porażka.Nie wiadomo jak to długo podziała nie wiadomo czemu go wyciągnięto z poprzedniego auta czy nie ciekl. Używka to cholerna loteria i raczej jest on zrobiony rtak by był jednorazowego uzytku. Lepiej zainwestować w nowy,tym bardziej że na drodze może się okazać że nagle nie ma sprzegla


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: