Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 15 lip 2020, 16:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 sty 2020, 17:34
Posty: 32
Samochód: Renault T High 480

Cześć Panowie, wg jakiego czasu liczy się jazdę dwutygodniową? Tzn kiedy się kasuje, czy trzeba czekać na czas greenwich, czy czas lokalny w którym się znajduje np Fin, a może Pl. Otóż skasował mi się licznik, ale pozostało 58 na liczniku, wiem że można w tyg tylko 56, więc gdzieś mi 2 h umknęło i chyba przewalilem max tygodniowy czas prowadzenia. Z góry dzięki za każdą odpowiedź. Znacie może jakieś metody żeby tego pilnować? Najgorzej mi idzie kiedy w nocy się jedzie, przez wiele krajów.czarna magia.


Post Wysłano: 15 lip 2020, 17:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

00 00 UTC. Lokalne strefy czasowe nie maja tu znaczenia.

Tacho elektroniczne samo liczy wszystko a jeslo jeździsz ja tarczki to sobie w notesie zapisuj ile miałeś kazdego dnia jazdy i dodawaj to do siebie

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 15 lip 2020, 23:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 sty 2020, 17:34
Posty: 32
Samochód: Renault T High 480

Cytuj:
00 00 UTC. Lokalne strefy czasowe nie maja tu znaczenia.

Tacho elektroniczne samo liczy wszystko a jeslo jeździsz ja tarczki to sobie w notesie zapisuj ile miałeś kazdego dnia jazdy i dodawaj to do siebie

Tak tak wiem że tacho elektroniczne liczy,nigdy nie przekroczyłem 90 h na liczniku pilnowałem tego. Tylko że po jakimś.tygodniu gdzie dużo zapylałem. Po kasacji tygodnia Utc, pozostało 58 h na liczniku, a powinno 56. Z tym licznikiem na tacho to też można się oszukać, bo.zalozmy że stoisz pół tygodnia. I później jedziesz około 30 h. Następuje koniec tygodnia. Zaczyna się nowy a u ciebie 30 h, więc wg systemu można jeszcze 60 przejechać, a tu dupa bo możemy tylko 56 max w tyg.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: