Strona 2845 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12843 2844 2845 2846 28473468 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 25 mar 2020, 21:21

Co za kolarz, podniecaj się tą swoją nieszczęsną firmą dalej, mądry znając życie jesteś tutaj na forum a gdzie indziej stoisz na baczność. uwierz że nie interesi mnie, czy mnie lubisz nie podążaj za mną bo się zgubisz :lol:


Post Wysłano: 25 mar 2020, 21:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Mimo, że Cię nie interesi, to powiem Ci, że bardzo Cię lubię, serio :wink: .
Podążął nie będę, nie zrobiłeś na mnie aż takiego wrażenia. W sumie nie zrobiłeś żadnego wrażenia, moje odczucia są nijakie.

Nie wiem czemu reagujesz tak agresywnie. To tylko takie internetowe forum, w sumie anonimowych ludzi, nie specjalnie jest się czym podpalać, rozumisz?

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 25 mar 2020, 21:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

dziś w fabryce przeszli samych siebie - ładowali towar świeższy niż chleb z piekarni o jakichś nabiałach i innych cudach nawet nie wspominam - towarem był papier toaletowy wyprodukowany 40 minut przed załadunkiem z dostawa na 6 rano jutro.

w ogóle dziś był fajny dzień - firma do której przywożę towar od 11 lat dziś mi zrobiła full serwis sami rozładowali towar - widzę że nie tylko mnie takie szczęście spotkało. ciekawe jak długo......

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 25 mar 2020, 21:58

Cytuj:
Mimo, że Cię nie interesi, to powiem Ci, że bardzo Cię lubię, serio :wink: .
Podążął nie będę, nie zrobiłeś na mnie aż takiego wrażenia. W sumie nie zrobiłeś żadnego wrażenia, moje odczucia są nijakie.

Nie wiem czemu reagujesz tak agresywnie. To tylko takie internetowe forum, w sumie anonimowych ludzi, nie specjalnie jest się czym podpalać, rozumisz?
Powiem ci tylko tyle, znasz się na wszystkim, wszędzie byłeś itd. ja nie reaguję agresywnie ale jak tak czasami poczytam twoje posty, to albo nam tu opowiadasz jakieś farmazony albo masz kiepską pamięć a jak chcesz kłamać to musisz mieć pamieć dobrą. Wczoraj Settler nawet wychwycił, że raz pisałeś tak a raz tak i nikt nie wie o co chodzi. Nie posiadasz chyba takiego taboru że przerabiasz nie wiadomo ilu kierowców miesięcznie żeby tak się [wycenzurowano]?


Post Wysłano: 25 mar 2020, 22:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4061
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Jak się ma duży tabor to obowiązkowo trzeba kilku miesięcznie przerobić?

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 25 mar 2020, 22:20

Cytuj:
Jak się ma duży tabor to obowiązkowo trzeba kilku miesięcznie przerobić?
Nie.Czasami można kilkunastu :wink:


Post Wysłano: 25 mar 2020, 22:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Nie wiem co tam Settler wychwycił. Nie pochwalił się.
Można mieć problem z kierowcą na jedynym aucie, i szukać normalnego 3 lata.
Serio, 3 lata, a ludzi przerzucić kilkunastu, z których ze 2 było normalnych, 1 bardzo dobry kierowca przyszedł w styczniu bo "pojeździł bym bo na zima, a ratę trzeba nosić" i niby miał pracować lata, a w czerwcu "bo wiesz, w Szwecji będę 20kzł zarabiał ( :shock: :mrgreen: , wyszło jak zwykle tyle powiem), a inny, drugi zresztą przyzwoity człowiek pracuje do tej pory.

Generalnie, to czasem tu napiszę o co lepszych numerach. O 90% nie piszę, bo mi się nie chce.
Ale często nie wiem czy się śmiać, czy płakać.

Generalnie mam problem, bo ja z nimi pracuję i widzę co kto robi, i jak.
Bo jak pryncypał siedzi w biurze, to nie widzi, i serce go nie boli, a po powrocie kierowca zawsze jakaś historię dorobi że on to nie ugryzł...

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 25 mar 2020, 22:53

W poprzedniej firmie na 5 zestawów i okres roku przewinęło się 6ciu lub 7miu kierowców. Liczę tylko kierowców z plandek, jeszcze były wanny ale to inna bajka.


Post Wysłano: 26 mar 2020, 0:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sty 2020, 3:07
Posty: 24

Cytuj:
Cytuj:
Jprdl.

Toż to opowieść z cyklu "kazali mi odjechać od rampy, zadzwoniłem, obstawili mnie pachołkami, a magazynier mandat dostał" :D .

Wrócisz na bazę, to wyjdzie że jeszcze Cię przeprosi :idea: .
Chłopaku ale co się denerwujesz, przecież ty nigdy od rampy nawet nie odjeżdzałes bo w glowie masz tylko kiper i pewnie śni ci się po nocach. Są różne dyskusję na forum, każdy już wie że jesteś mistrzem w każdej dziedzinie życia, nie musisz na każdym kroku tego pokazywać bo tak mi się już uniosło od twoich bełkotów ze zaraz mi nosem aż poleci :lol:
To taki forumowy dziad."Pryncypał","Ino","Lepiej" to podstawowe zwroty.Kierowcom płaci 2800 i to razem z 4 sobotami miesięcznie.
Jutro kontrola ludzi na pace.Maksymalnie 25 osób,reszta albo wychodzi albo nie jadę.Jak nie pojadę to i tak mi zapłacą.Wam to nawet za jazdę nie chcą płacić :mrgreen: .
Jak to jeden mówił-podwójna obsada,zagranica,3000 zł netto!


Post Wysłano: 26 mar 2020, 1:04

Ale kleju się nawąchałeś czy jakieś twardsze specyfiki ładowałeś w siebie dzisiaj?


Post Wysłano: 26 mar 2020, 6:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Za krótko byłeś na wakacjach?


Post Wysłano: 26 mar 2020, 9:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1359
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Oj, ileż nudy by było na tym forum gdyby nie tacy"mędrcy" jak miszcz cofania z nadzorem i miszcz patelni i wszystkiego... :> :mrgreen:

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 26 mar 2020, 9:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1799
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Tak tylko wtrącę 3 grosze, apropo rampy... Wanienką też idzie ładować z ramp. :mrgreen: Osobiście robiłem taki myk kilka lat temu, pod warunkiem że ma się klapodrzwi. :D

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 26 mar 2020, 9:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4061
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Cytuj:
Nie. Czasami można kilkunastu :wink:
To chyba niepoprawnie prowadzę "biznes". 7 zwolnień za cały 2019r na 50aut.

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 26 mar 2020, 9:39
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3569
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Unreal, dalej będziesz dymił na forum wylecisz, ale nie na dobę, tylko na stałe.

A jak się znów zalogujesz, to znów wylecisz, nie jesteś na tyle inteligentny żeby choćby zmienić ton wypowiedzi.

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 26 mar 2020, 10:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

A ja mam to gdzieś, nie będę liczył ludzi na każdym przystanku i szargał sobie nerwów. Z resztą i tak wozi się teraz powietrze, bo ludzie siedzą w domu.

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 26 mar 2020, 12:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Dobrze, że jest ten Papuć - mamy wspólnego wroga :D .

Papuć, a Ty się nie boisz taki nabombiony tym autobusem po mieście jeździć? Przecież nawet dziś Ci jeszcze wyjdzie z krwi :D .

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 26 mar 2020, 13:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Dziś będę jeździł na linii 130 do 21, a następnie zrobię przejście na 131 i zawiozę ludzi na nocną zmianę do Indykpolu. Na tej brygadzie jeździ przegub, po drodze nazbieram ze 150 osób, bo mniej więcej tyle jeździ na nockę. Od dworca do Indykpolu jest dodatkowe włączenie z autobusem standardowym, 12 metrowym, który zawiezie z 75 osób. Jeśli miałbym się stosować do zarządzenia, to do autobusu mógłbym zabrać jakieś 20 osób, kierowca z włączenia około 12. A co z pozostałymi 190 osobami? Przecież nieraz w połowie trasy mam zajęte wszystkie miejsca siedzące i połowę stojących, gdybym miał się stosować, to już na drugim przystanku za pętlą miałbym 20 osób na pokładzie, a na trzecim zostałbym zlinczowany. Nie zamierzam sobie szargać nerwów na noc, po prostu zawiozę wszystkich chętnych do roboty i tyle. Jak ktoś chce za darmo strzępić nerwy, to droga wolna.

P.S. Nikt przecież nie podstawi 10 czy 11 przegubów tylko po to, żeby zastosować się do rozporządzenia, jest to niewykonalne z wielu powodów.

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 26 mar 2020, 14:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2016, 17:08
Posty: 33

Zatankowałem tanie paliwo jak nigdy dotąd. Aż przecierałem oczy ze zdumienia :shock:


Post Wysłano: 26 mar 2020, 14:34

W Oławie pb95 4.14pln.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2845 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12843 2844 2845 2846 28473468 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: